Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandulakő hogyan tűnik el?

Mandulakő hogyan tűnik el?

Figyelt kérdés

Pár óráka diszkomfort érzésem van a torkom jobb oldalám. Mintha valami megakadt volna a torkomon és ott lenne. De levegőt kapok és tudok beszélni,csak a nyelésnél fura érzés. Így belenéztem a torkomba tüzetesebben és a jobb mandulám egyik kis résében egy ilyen fehér kis darab valami van. Utánanéztem és valószínű mandulakő lesz.

Ettől hogyan tudok megszabadulni? Nekem szerintem még sose volt ilyen, nagyon kellemetlen érzés.



2023. okt. 9. 22:02
 1/4 A kérdező kommentje:

próbáltam fülpiszkálóval kiszedni de az egyik legmélyebb legeldugottabb résben van így nem fértem hozzá:/

Ez valahogy ki tud jönni magától?

2023. okt. 9. 22:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy köhögés kíséretében szokott nekem időnként távozni. Lehet, hogy evés közben is tud, ezt nem figyeltem meg. Gargalizálhatsz sós vízzel vagy fertőtlenítő szájvízzel, az is segíthet.
2023. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sajni még mindig nem jött ki,nagyon irritáló,idegentest érzésem van ott.
2023. okt. 10. 17:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Sikerült megszabadulni tőle? Nekem is szokott lenni, és rohadtul idegesít, de én ráadásul még nem is látom.
febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!