Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek apukám ellen, ha...

Mit tegyek apukám ellen, ha csak kiabálni tud konfliktuskezelésnél?

Figyelt kérdés

Bármikor esetlegesen is teszek valamit, ami csak neki nem tetszik, és amin igazából tényleg fölösleges vitatkozni, akkor mindig ő az, aki kiabál, kiosztja a másikat, hogy mi minden gáz dolgot művelt, illetve ilyen, olyan, amolyan. Gyermekkoromban nem szóltam vissza semmit, csak végighallgattam, de mostanra éppenhogy csak valami rövidet, de nem felháborító dolgot visszamondok, amire mondja, hogy "visszapofázok". Ő hozzá állok a legközelebb a családban.

Nevelő anyukám már nem véd meg a kiabálásaitól, mivel egyszer nem védtem meg őt, mikor durván összevesztek.

Belefáradtam, hogy tizen éve ezt hallgatom tőle.

Elköltözés a jelenlegi helyzetben nem lenne opció.


Nagyon szépen köszönöm bárkinek is a válaszát!



2023. okt. 23. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ő nem fog változni, te nem tudsz költözni. Ahhoz, hogy elviselhető legyen a helyzet egyetlen dolgot tudsz tenni: beveszed a leszarom tablettát. Mond valami hülyeséget, "jaja, igazad van", és elmész a szobádba.
2023. okt. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
95%
Hasonló helyzetben vagyok, az én methodom csak az hogy igazat adok neki aztán csinálom tovább a dolgom hagy durrogjon magában, a lényeg hogy ne hagyd hogy a negativitása téged is magával rántson
2023. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Mért nem opció az elköltözés? Beleőrülsz ebbe!
2023. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Pedig elöbb-utóbb költöznöd kell.
2023. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak az van, hogy ne szólj vissza. Egyik füleden be a másikon ki.
2023. okt. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!