Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bűnöző apa/anya esetén hogy...

Bűnöző apa/anya esetén hogy kezeltétek/kezelnétek őket? Ha nem együtt éltek? Más nevel, de néha találkoztok, de tudomásotok van arról hogy bűnöző, börtönviselt volt, bántalmazott másokat, nőket, férfiakat.

Figyelt kérdés

Vajon menyire gyakori az hogy az egyik szülő bűnöző?

Vajon az mennyire gyakori hogy a családban több defektes ember él? Akik mint írtam bűnözők, idegbetegek olyan szinten hogy minden egyes nap ordibálnak, ha olyan van majdnem egymásnak mennek, úgy ontják magukból a ronda szavakat mint a vízfolyás? Esetleg megerőszakolja a másikat, mármint férj és feleség esetén.

Egy normális anya vajon ezt miért viseli el?

Vajon miért van az hogy ezek az emberek még hasznot is húznak az egészből úgy hogy egy garast sem érdemelnek meg.

Vajon mennyire gyakori hogy a gyerek, felnőtt korában ezt a viselkedési normát nem viszi tovább? Miért



2023. okt. 23. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem gyakori, szerintem sajnos - hetero vagyok így férfiakról tudok nyilatkozni - a férfiak 70%-ának látatlanban 2 év felfüggesztett jár.

Olyan dolgokat tekintenek normálisnak, amik büntetendők.

Alig van ember már, akivel szabad szóba állni.

Olyan bűnösök az emberek, hogy el sem tudom hinni, hogy ez így van.

Az embereknek legalább a fele meg se tudja különböztetni a jót a rossztól, az áldozatot nézi elkövetőnek és az elkövetőt áldozatnak!

2023. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem őket kell kezelni, hanem az áldozatokat, akik felismerik. Pont azért, hogy ne vigyenek tovább valamilyen traumát a saját családjukba.
2023. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Én nem hogy nem vinném tovább, a kapcsolatot se tartanám.
2023. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
1-es: Miért gyűlölöd ennyire a férfiakat? Szinte az összeset bűnözőként kezeled. Amúgy nő vagyok és feminista, ha azt hinnéd, biztos egy férfi jött rögtön a a többit védeni.
2023. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
1-es: Na mondjuk példa?
2023. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
5: Melyikre?
2023. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem a te dolgot kezelni, arra a börtön valo.
2023. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

4:


Az, hogy kimondod egy bűnözőről hogy bűnöző, az nem érzelmi, hanem logikai kijelentés.

A büntetőbírók sem gyűlölködéssel töltik az életüket.


Nőket nem ismerek, mivel minden barátom férfi, ezért nőkről nem tudok nyilatkozni.

Róluk a hetero barátaim tudnak nyilatkozni, mert ők meg csak nőket ismernek ugye. Ugyanerről számolnak be, csak ugye én ezt nem tudom alátámasztani, mert a nők nem érdekelnek semennyire ugye.

2023. okt. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

4:

A kérdésben férfi a bűnöző.


Pl. itteni fórumozás alapján is látható, hogy ez gyakori, de nyilván itt is férfiakról szóló témákat olvasok, ezért kompetensebb vagyok erre helyeselni, mint ha nőről szólna a kérdés.

2023. okt. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

1-es, elég beszűkült a látásmódod, szerencsére nem ennyire rossz a helyzet, de nyilván nem mindegy a közeg, amiben élsz. Én pl. nem ismerek személyesen egyetlen bűnözőt sem, se férfit se, se nőt, tehát nekem az a meglátásom, hogy ez nem gyakori és ezt támasztják alá a statisztikák is, miszerint 1,5% környékén van a büntetett előéletűek száma a lakosság arányához képest.


Kérdező, rajtad áll, hogy követed a rossz mintát, vagy elfordulsz ettől a közegtől és elindulsz egy teljesen más úton. Mindkettőre van példa.

2023. okt. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!