Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy az apátok börtönviselt? Még a szülők házassága előtt történt,3 évet ült. (állítólag ártatlanul még a 70'-es években)

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogyan dolgozzam fel. Nem tőle tudom, (sőt, soha nem volt ez téma)egy "kedves" rokon avatott be. Én már külön élek a párommal, 24 vagyok.
2013. dec. 25. 12:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem hiszem hogy ártatlanul, de szerintem mindenki ismer olyat aki ült börtönben, viszont soha nem folytatott bűnöző életmódot. Lehetett az egy súlyos testi sértés, vagy akár gazdasági ügy is. Meg mivel nem írtad hogy visszaeső lenne akkor ne törődj vele. Nem tudom milyen a kapcsolatod apáddal, de ennyi év után, nem hiszem hogy számít az a kis csücsülés.
2013. dec. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem visszaeső, én nem tudok róla, hogy bármilyen bűnt követett el, sőt, még túlságosan is jószívű, így már sokan átverték (többek között családtagok :-( ) ezért is hajlok rá, hogy elhiggyem, ártatlan volt, ráverték a balhét, bár elég durvát, nem is merem leírni, hogy mit követtek el a haverok, és ő (is?) ült. De ismétlem, nem tőle tudom, őszintén szólva nem mertem megkérdezni tőle. Nem túl jó a viszonyunk.
2013. dec. 25. 12:27
 3/22 anonim ***** válasza:
48%

Semmit, mit szólnék? és nem csak az ártatlanul leült 3 évről lennék ugyanezen véleménnyel, ha embert is ölt volna, egyáltalán nem foglalkoztatna, mivel nem vagyok előítéletes senkivel szemben. Aki valamit tett, és pechjére elkapták, leülte a részét, innentől kezdve miért kéne még kirekeszteni is?

21/F

2013. dec. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Talán édesanyád többet tudna erről mondani neked.
2013. dec. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%

Hát ha a haverokkal követték el.....

Nem tudom mi az a 3 év, de amiket az előbb írtam és egyszeri eset az még az elmegy, de gondolom te nő vagy és van egy sejtésem hogy talán nemi erőszak volt a vád. Az már szerintem kicsit másabb mint az előzőek.

2013. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Ez azért sokban függ attól, milyen a viszonyotok... Hiába kérdezed hogy mi mit szólnánk. Èn pl pont telibe szarnám mert a 21 évemből, egy kezemen megtudom számolni hány évet tartottam a kapcsolatot apámmal..
2013. dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%

régen nagyon sokmindenkit ítéltek el koholt vádak alapján.. a jó embereket is.. attól h ült börtönbe még nem biztos h rossz ember .. :)

ha nekem apáról kiderülne rákérdeznék (mert vagyunk olyan jóban) és elfogadnám :D

2013. dec. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%
Nézd. Te ismered 24 éve, te tudod, hogy milyen ember. Szerintem az alapján ítéld meg, ne pedig egyéb információk alapján.
2013. dec. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Mirk ***** válasza:
57%

Semmit.

Nem is értem, mit kell ezen 24 évesen "feldolgozni".

2013. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
Ha jól számolom, még jóval a születésed előtt történt. Mit akarsz ebben feldolgozni? A te életedet ugyan mennyiben érinti ez?
2013. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!