Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarnak ennyire kitenni...

Miért akarnak ennyire kitenni a szüleim hogy ha önállóan nem tudnám eltartani magam?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok , hagyományos állásom sosem volt, a discordon vagyok moderátor több szerveren is amiből havi 250ezret keresek, hagyományos mókuskerék munkát meg sosem dolgoznék. Meg amúgy is utálom az embereket, mindent elkerülök, csak akkor lépek ki a házból ha valami hivatalos ügyet kell intéznem 2-3havonta.

Viszont apám ki akar tenni nagyon, meg folyamatosan szid hogy nincs is valós állásom , meg barátnőm se volt még (online párkapcsolatban vagyok 3 éve , de ezt nem fogja fel) és kihal velem a család. Egyedül meg nem akarok lenni mert akkor nem lenne ki főzzön én meg nem tudok. Bevásárlás is zavar mert akkor emberek közé kéne mennem ha egyedül laknék..



2023. okt. 28. 00:25
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
93%

Most komolyan egy 31 éves embernek kellene magyaráznom, hogy miért gáz ennyi idősen mamahotelben élni?


Kérlek mondd, hogy csak trollkodsz

2023. okt. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
1, nekem nem gáz, mert nem szeretem az embereket, szorongásos depresszióm van, meg csúnya vagyok és dagadt, nem szeretem ha rámnéznek mások, jobb nekem otthon, nem szeretek utcára menni.
2023. okt. 28. 00:33
 3/42 anonim ***** válasza:
97%

A szüleidnek viszont nem nagy élmény, hogy még mindig a nyakukon vagy.

Költözz össze a netes kapcsolatoddal

2023. okt. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
93%
Te most trollkodsz, vagy komoly a kérdés?
2023. okt. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
97%

Mert egy életképes, önmagát menedzselni tudó felnőttet akarnak belőled nevelni?


Én erre tippelnek...

2023. okt. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Anyukám a mindenem mert ő megért. Ilyen embernek mint én nem lenne szabad utcára mennie olyan csúnya vagyok, én ezt el is fogadtam azért vagyok otthon, nekem ez így jó
2023. okt. 28. 00:45
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért tetted fel a kérdést? Mondd el ezt a szüleidnek is.
2023. okt. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
97%
Bakker én sem vagyok jóképű, én is jobban szeretek itthon lenni egyedül, mégis kimegyek vásárolni, vagy esetleg haverokkal erre-arra. Rám is rámnéznek, ahogy mindenki másra, és? Nem halok bele, más sem halt bele és te sem halnál bele. 31 évesen azért már elkezdhetnéd legalább csíráztatni a tököd, mert a növesztéstől sajnos még messze vagy!
2023. okt. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
96%

Hát akkor tanulj, keress egy állást IT területen, azzal bőven többet kereshetsz, mit 250, és végezhető otthonról.

Mi lesz veled, ha nem élnek majd a szüleid? Még főzni sem tudsz...

2023. okt. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Meg még az is ott van hogy 173cm vagyok és majdnem 120kg nagyon gyorsan hízok ,mert szomorúságomban eszem, félek hogy olyan nagyra hízok hogy nem tudok felkelni az ágyból , azután meg már tényleg semmi sem számít ez van
2023. okt. 28. 00:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!