Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondanád el a 18 éves...

Hogy mondanád el a 18 éves lányodnak, hogy nem akarod élete végéig eltartani, ha rossz pályát választ?

Figyelt kérdés
Tanár akar lenni. Nettó 200 ezret keresne. Szeretem őt, de nem szeretném, hogy 40 évesen is itthon éljen. Pedig ebből az lesz.

2023. jan. 12. 16:29
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
Nem lesz férje, leszbikus.
2023. jan. 12. 16:32
 2/51 anonim ***** válasza:
97%

nem akarlak élete végéig eltartani, ha rossz pályát választasz


Ha neki ez a vágya, legyen tanár, de neked nem kell eltartani öt. Másrészt meg ha más helyre megy, ahol nem érzi jól magát, akkor sem igazán fog elöbbrejutni, ugyanúgy maradhat nálad.

2023. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
31%
Na, kezdodik a flexi sztori, elobb csak nem akarod eltartani, aztan mar tanar akar lenni, aztan mar leszbikus is. Mi lesz a kovetkezo: roma-afrikai keverek, zsido vallasu es hianyzik a bal keze is?
2023. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy a kérdésben is kiírtad. Ez egyértelmű, senkit nem a szülei tartanak el ha felnő. Nem is értem, hogy ezt magától nem tudja a lányod?! Szerintem ő is tisztában van vele.
2023. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
87%
Bázeg, azért vannak itt válaszok :D én is tanár vagyok, és leszbikus, szóval verjétek a seggeteket a földhöz, ha ez olyan egetrengető :D barmok.
2023. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
95%

Nem tanár vagyok, hetero vagyok, 27 éves vagyok, anyámékkal lakok és 270 a nettóm.

Na ehhez mit szóltok? Szívinfarktust ne kapjatok!

2023. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
94%
Ez valami provokáló kérdés, ahol az összes megosztó témát összesűrítetted? :D Ráadásul, ahogy elnézem a válaszokat, működik is...
2023. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
88%

Fú bmeg, micsoda válaszok XD Egyébként én is ismerek leszbikus pedagógust, egyáltalán nem ördögtől való dolog:D


Kérdező. Mutass rá, hogy amíg ez a kormány marad, addig a pedagógusok helyzete nem fog rendeződni. Elég megnézni a pedagógusok jelenlegi követeléseit és hogy ebből mennyit vett egyáltalán ofntolóra kormány. (Segítek, egyet sem).

Aztán mutass rá a politikai palettán arra a pártra, amelyik leválthatná a jelenlegit. Azaz ne mutass sehova, mert ilyen jelenleg nem létezik.

VOnjátok le a logikus következtetést ebből a két infóból.


Szép pálya a pedagógia, de már maguk a pedagógusok is az tmondják, hogy ne gyertek ide, nincs értelme.

2023. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy leszbikus, hogy jön ide? Ez az az érv akar lenni, hogy „nőknek csak akkor van pénzük, ha kapnak a férjüktől, mert nehogy már egy nőnek is lehessen pénze?”
2023. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
A leszbisku úgy jött ide, hogy volt egy törölt válasz, ami szerint csak el kell kezdenie szülni és a férje majd eltartja.
2023. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!