Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha van mostoha anyad/apád...

Ha van mostoha anyad/apád milyen velük a kapcsolatod? Hogyan jellemeznéd őket? Kort is írj.

Figyelt kérdés
2023. nov. 3. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
1%
Elsőnek a Te történeted?
2023. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Furi, hogy 2évvel idősebb tőlem a mostoha apám. Egyelőre még kerülöm őket :)


36N

2023. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kedvelem nagyon a mostoha apám.Bár nem nevezem apunak, saját keresztnevén szólítom.Felnőtt vagyok, külföldön élek de kedvelem még amiatt a kevés idő miatt is amennyit látom a családom évente.
2023. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
18 voltam, mikor elváltak a szüleim, úgyhogy az új párjaikra nem igazán tekintettem soha pótszülőként. De egyébként jól kijövök velük
2023. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kiskorom óta van nevelőapám, de sosem tekintettem rá apaként és ő sem akart sztem soha az apám lenni, a keresztnevén szólítom én is. Inkább amolyan haveri viszonyban vagyunk. 1-2 nagy balhétól eltekintve jó a kapcsolatunk. 30 vagyok.
2023. nov. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Egy OCD-s passzív-agresszív toxic szr nő a mostohaanyám.


És ezzel mindent elmondtam róla, ráadásul nem csak velem, hanem a saját gyerekével is, meg apámmal is így viselkedik.


A gyereke ebben nőtt fel, SAJNOS nekik ez a természetes, apámat a hormonjai viszik (szépen fogalmaztam), én meg szenvedtem, mert elköltözni nem volt lehetőségem, de a hátam közepére nem kívántam egy ilyen embert, mint mostohám.


Már elmúltam 30.

2023. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

#2

Az nem mostoha apa, az egyszerűen anyukád pasija.

2023. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak sokkal jobb a kapcsolata a nevelőanyjával, mint az igazi anyjával. A válás után az anyja kapta a három gyereket, de már akkor se volt jó a viszonyuk, ezért mind a hárman az apjukkal maradtak, az anyjukat meg nem érdekelte, hogy nincsenek vele. Néha vitt nekik valamit, aztán először az ország másik végébe költözött egy szó nélkül, de már évek óta úgy él külföldön, hogy nem keresi a gyerekeit. Ha ők írnak neki, válaszol, de kb tojik rájuk.


A nevelőanyjuk meg egy tündér, mind a három fiút sajátjaként szereti, az unokákat imádja.

2023. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!