Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha felek hogy apam...

Mit tegyek ha felek hogy apam kart tesz magaban?

Figyelt kérdés

A szuleim ma veszekedtek es apam megint ki volt akadva regi dolgokat hozott fel es azt kivanta barcsak mar meghalt volna az ongyilkosagi kiserleteben.Delelott meg minden okes volt a szuleim kozt de van amikor random bekattanak.Kivagyok es felek hogy megint mentot kell hivni meg minden es nem akarom mar ezt 3.-jara is tulelni.Eddig is feltem meg szorongtam valamiert ok nelkul de meg jobban rosszul lettem hanyingerem van zsibbad mindenem es remegek belulrol nem tudom hogy nyugodjak meg.


(Lehet rossz kategoriaba irtam)



2023. nov. 5. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád?


Nem tudom mennyire mondta komolyan de a mentőt tényleg megoldasnak látom

2023. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
költözz el minél előbb, ez nem a te bajod
2023. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Erre valo a pszichológus.
2023. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Tudom, hogy nagyon nehéz ilyenkor, de próbáld meg magadat belülről lenyugtatni. Ha te is rámész idegileg az nem fog javítani a helyzeten. Sajnos az ember nem sokmindent tehet a szüeivel, ha azok makacsok és szűkltókörűek. Mindenesetre gondolkodj sokat a megoldáson és igyekezz a pozitív energiákat keresni. Vannak ilyen szar helyzetek az életben, de ez sem tart örökké. Remélem minél előbb szabadulsz ettől.
2023. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
4-esnek annyiban igaza van h nem tart örökké, ergo ha kioffolja magát apád minden gondod megoldódik
nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, de minnél előbb el kellene hagynod ezt a környezetet. Akár kollégiumba költözéssel. (Bár valószínűleg már most egy életre szóló sérülést okoztak neked.)
nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!