Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szégyen az hogy egy 36 éves...

Szégyen az hogy egy 36 éves pasi az anyjàval él?

Figyelt kérdés
Sajnos 10 éve édesapám meghalt anyukàm màr mindjárt 70 éves elég sokat beteges testvérem nincs sajnos az életkörülmények nem valami fényesek nincs semmi luxus cikk nàlunk egyszerűen élünk eljàrok dolgozni becsületesen nem lettem egy lecsúszott alkoholista csak amikor pàran gúnyt űznek hogy mamahotelben laksz még mindig az nem esik jól. Amikor édesapàm meghalt pont dolgozni voltam sajnos bevàllaltam egy műszakot és pont akkor lett rosszul és nagyon megviselt lelkileg hogy nem lehettem otthon. Mivel nem élünk gazdagon valahogy így nem igazàn van sikerem a nőknél se okos tv semmi luxus van egy 21 éves autóm és mivel engem becsületesen neveltek a szüleim igyekszem most én segíteni inkàbb dolgozok többet hogy anyukàmat tàmogassam. Sokat nélkülöztek értem hogy tanulhassak és most én akarok segíteni tàmogatni de mindig van negatív kritika hogy miért élek még vele
2023. nov. 10. 23:04
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
77%
érthető ez is, de így nem lesz saját életed, se barátnőd, se feleséged, se gyereked. attól még figyelhetsz anyukádra hogy önállóan élsz, látogathatod, tarthatjátok a kapcsolatot telefonon.
2023. nov. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen esetben nem szégyen. Akkor lenne szégyen ha ennyi idősen még anyád tartana el téged. Így viszont még erény is, mert nem hagyod cserben a szerettedet. Amelyik nő meg gúnyt űz belőled emiatt, az valószínűleg amúgy sem lenne jó partner hosszútávon
2023. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
13%

Hát igen,sajnos az élet arról szól hogy minél jobb életet teremts és ehhez el kell menned.

Tehát igen gáz,attól még hogy elköltözől majd fogod tudni támogatni anyukádat,de neked is saját életét kell éljél,és a céljaidért küzdeni.

2023. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sincs okos TV-m, autóm sincs, és 1 évvel vagyok idősebb: nem azt nem értem, hogy miért laksz otthon, hanem hogy ha nem kell egy családot eltartanod, hitelt/albérletet fizetned, akkor mire megy el annyi pénz, hogy azon sopánkodj, milyen szegény vagy.
2023. nov. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
89%

Anyukád örül, hogy vele laksz?

Ha igen, és neked ez a lényeg, akkor ne érdekeljenek mások!

(Vagy jobban örülne, ha azt látná, hogy sikerült egy párt találnod, akivel alakítjátok ki a közös életeteket?)

2023. nov. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
88%

Én is a 4. hozzászólásban megfogalmazottakon csodálkozom csak.

Elvileg jól keresel, taníttattak, mást is tudsz belőle eltartani, akár komplett családot is gondolom.

Gondolom, anyukádnak is van nyugdíja.

Mért volnál szegény akkor?

2023. nov. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
83%
#3 Miért szól erről? Ez abban az esetben igaz, amikor valaki mögött nincsen biztos egzisztencia, és fel kell építsen valamit annak érdekében, hogy eltudjon helyezkedni a világban. Ha valaki az édesanyjával él, emelett becsületesen dolgozik, pláne ha nincsen pénz saját ingatlanra ez teljesen rendben van. Miért, jobb volna ha anyagi forrás híján az utcán élne? Így legalább, becsületes, tiszta otthonból jár el a munkahelyére, és nem lett letört, vagy lelkibeteg attól, hogy a szülei nem a legjobb egészségi állapotnak örvendenek. A befolyó összeg egy részéből pedig az édesanyját támogatja, ami szintén egy nagyon nagy erény. Imádom amikor 20-22 éves emberek osszák az észt, ráadásul a szavakat egymás után odahányva, nulla fogalmazási készséggel megmondják egy az életét építő embernek, hogy mi gáz, és mi nem. :D
2023. nov. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
13%
Nem feltétlen.
2023. nov. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
88%

Ha meg elköltözöl albérletbe lesz olyan akinek az lesz a gáz,hogy mèg egy saját lakàsod sincs hitelre.

Ha lesz saját lakàsod akkor meg azt fogják mondani,hogy spóroltàl...

Mindig lesz olyan aki belèdàll.

2023. nov. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne szégyen? Aki szemében az, annak sz*rd le a véleményét.
2023. nov. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!