Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párom meghamisította az apasági tesztet,ma hallottam egy beszélgetést amit a rokona vett fel hangrögzitőre!

Körülbelül másfél hónapja lett egy teszt csinálva,ott voltam én is de tőlem nem vettek mintát csak tőle és a gyerektől.

Mióta megszületett teljessen ő rá hasonlít de ő azt állítja hogy édesapám barátja aki nagyon sokat segít nekünk illetve a családnak is. Sosem értünk egymáshoz,de a párom ezzel vádol.

A hangfelvételt továbbítottam egy rendőr ismerősömnek,viszont hogy tudta meg hamisítani ? Mi lehetet ennek a menete? Talán direkt elkevertette a mintát? Jó pénzért? Vagy okirat hamisítás ? Mert a tesztet már felbontva vágta hozzám,ami persze előbb a kezébe volt 4nappal mielőtt ő nekem át adta volna!

Ki mit gondol?


2023. nov. 14. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2023. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Bíróság által kérj apasági tesztet. Az otthoni tesztet bárki használhatta
2023. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet nem igazán lehet csinálni, legfeljebb, ha más valakitöl vett mintát adott, de ezek a tesztek eleve nem számítanak.

HA tényleg komolyan akarod az apaságot elismertetni, akkor a bíróságra kell menni, ök hivatalos DNS tesztet használnak, ott semmi lehetöség sincs semmiféle manipulációra, és utána az jogilag is érvényes.

Az egyetlen "hátulütöje", hoyg a tesztet meg az egész eljárást az fizeti, aki veszített, tehát ha itt sem a párod az apa, akkor te, ha ö, akkor neki kell fizetni.

De itt a csalás teljesen lehetetlen.

2023. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Ezt csak én nem tudom értelmezni? Mit tudott meghamisítani, ha tőled nem is vettek mintát? Ez csak nekem nem világos?
2023. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Elméletileg akinél le adtuk a mintát az meg cserélte kérésre az apuka mintáját. Ami kb 400 ezerbe fájhatot.
2023. nov. 14. 16:16
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
#4 a kérdező az anyuka. Tőle nem kell mintát venni. Apuka hamisította meg a tesztet elvileg, h ne ő legyen az apa, hanem egy másik félnótás, aki szúrta anyukát és mellesleg ő anyuka apjának a haverja. Finom kis apakomplexust látok itt. Komoly kis szappanopera. Remélem már érted. :D
2023. nov. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Ja, így már értem. Nem tudom, miért feltételeztem, hogy a kérdező a férfi, bocsi, csak kicsit le vagyok merülve :D.
2023. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem volt köztünk semmi Kiskorom óta ismerjük egymást! De én bele megyek egy újabb teszt be. De akkor bíróságon!
2023. nov. 14. 16:31
 9/14 anonim ***** válasza:
Ott nem tud csalni.
2023. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod, hogy 4 nappal ezelőtt kapta meg az eredményeket, majd a már felbontott borítékot vágta hozzád, akkor nagy valószínűséggel nem a teszteredményt, hanem a levél tartalmát hamisította meg. Nem tart semeddig legépelni egy oldalt és megformázni úgy, hogy hitelesnek tűnjön.
2023. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!