Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan rendezzem magamban a...

Hogyan rendezzem magamban a szüleimmel kapcsolatos rossz emlékeimet anélkül, hogy beavatnám őket?

Figyelt kérdés
Követtek el hibákat, ezek emlékét nehezen emésztem. Azonban a felnőtt életemben már támogatólag és sokkal több megértéssel vannak jelen. Szégyellenék felhozni olyan dolgokat, amiket már évek óta nem követnek el velem szemben. Mit tudnának vele kezdeni? Már abbahagyták ezeket, még jobban nem tudják abbahagyni. A jó viszonyt sem akarom felrúgni. A baj, hogy gyakran feljönnek a régi emlékek és olyankor belém teszik az ideget. Munka közben is előfordul. Ilyenkor érezhetően felmegy a vérnyomásom, ingerlékeny vagyok és nehezen koncentrálok a jelenre. (Pszichológushoz azért nem megyek, mert nem tudom megfizetni, TB általi pedig nem sokat ér.) Mit tudnék tenni?

2023. nov. 15. 23:45
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
51%

Hu, en ezt csak ugy tudnam kezelni, hogy kilepek az eletukbol, ha kimelni akarom oket.

Szerintem nincs csodaszer sotet traumatikus emberek elfogadasara, ha nem a halalos agyukon vannak.

2023. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
13%
Igazából nekem az jön le hogy a szüleidet hibáztatod a te érdektelen nulla hamis életed miatt.Itt szerintem veled van csak baj...nyak felett.Ne keverd bele a szüleid.De amúgy csak egy hisztike vagy szerintem.
2023. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen stílussal ugye nem gondoltad hogy bárki komolyan fog venni?


"érdektelen nulla hamis életed" "hisztike"


Ide jössz sértegetni, pedig feltett egy normális kérdést ami sok embert érinthet. Nem hiszem hogy a kerdezőre lennének igazak ezek a jelzők, aki így ítélkezik és itt élő ki magát az általában nagyon kompetenzálni akar valamit.


Na szia 👋

2023. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Miközben azon dolgozom, hogy a jó kapcsolat megőrzése mellett tegyem helyre az életem, te azt mondod, hibáztatom a szüleimet. Azt hiszem valamit nagyon félreértettél a kérdésben.
2023. nov. 17. 07:28
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Magyarroszindulatot vélek felfedezni néhány válaszadónál.
2023. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!