Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 èves vagyok ès barátnőm 24...

20 èves vagyok ès barátnőm 24 magyar-roman és az én családom nem szimpatizal vele de legalább nagyszüleim leplezik apám és az ő barátnője nem és állandóan bekostoljak valami beszolassal , ilyenkor mit lehet tenni ?

Figyelt kérdés
Azt meg hozzá tennem hogy szüleim elvoltak anyukám és az ő szülei elfogadtak , az ő szülei elfogadtak engem , és valahol ez olyan gáz szerintem hogy még mindig itt tartunk , azért mert ő oda született attól magyar
2023. nov. 16. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
El kell őket kerülni.
2023. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Na ilyenkor hol van a nagy keresztényi szeretet a külhoni magyarok felé? Ja, az csak addig fontos ameddig a szavazatot leadják... Egyébként igen, ignoráld a beszólásokat, és barátnődet kérd meg ugyanerre, ha ez nem megy akkor pedig drasztikus lépés ugyan, de a szüleidet kell ignoráld.
2023. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Kerülni kell őket. Aki ilyen kirekesztő, az másra is képes.
2023. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Hát a te családod ellen neked kell megvédened. Állj ki mellette, ha szereted. "Anyu/apu, ne legyél már ilyen udvariatlan/előítéletes/tahó a barátnőmmel, köszi, mert nekem ez eléggé rosszul esik!"

Ha csak nem az van, hogy nem a származása miatt nem szeretik, hanem a viselkedése miatt.

2023. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell odavinni.
2023. nov. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Felnőtt létedre te tényleg ennyire szarfaxú vagy? Vagy csak trollkodsz?
nov. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Nem teljesen érhető a leírás.

Ki nem szimpatizál vele??


De egyébként ahogy itt valaki irta, ha nem más a bajuk vele, akkor ne hagyd magad!


Ha szereted, állj ki mellette.


Én nem voltam elég erős egy unszimpátia miatt, és végül szakítottam. Mert nem könnyű nézni, ahogy ellenségesek a kapcsolat miatt a szülők... úgy, hogy 3-an vannak "ellenem".

nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

En ertem oket.

Kepzeld el az unnepeket: mindig koltdni kell az utszasra es az idod is elmegy vele. Fiziksi segitseget nem tudnak adni,mint egy igazi csalad. Max penzt kuldeni.

Ha fyereket szultok,nem tudod az anyjanal otthagyni,amig programon vagytok ,merg messze van.


Egyszeruen nem toltik be a csalad funkcioit a szulei .


Ezeket gondold at alaposan es emlekezz majd vissza a szavaimra.

nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

8. Tehát ha egy nagyszülő messzi lakik akkor szakítani kell a párunkal? Ez komoly? Nem kell ehhez kulfoldre menni, elég ha valaki az ország másik végén lakik. Neked akkor is gáz egy kapcsolat ha valaki pl Debrecenben lakik, a nagyszülők meg Tapolcán? Ez ok a szakításra. Amúgy bem derul ki a kérdésből hogy Románia területén élő magyar lányról van-e szó vagy Magyarország területén élő erdélyi magyarról.


Szerintem is ki kell állni a barátnő mellett, csak a származása nem kellene hogy gond legyen.

nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!