Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim állandóan engem...

A szüleim állandóan engem hibáztatnak mindenért. A húgommal nagyon sokszor összeveszünk, mert állandóan elkezd csesztetni, aztán meg ha visszaszólok elkezd műsírni, és beköp anyáéknak, ők meg állandóan engem csesznek le, és nekem adnak büntetést?

Figyelt kérdés

nov. 15. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
99%
Próbáld ki színészi képességeidet és kezdj el sokkal hitelesebben sírni a hugodnál. Ezzel felébreszted benne az ősi anyai ösztönt és meglágyult szívvel fog téged megvígasztalni. Ezzel megerősíted a köztetek létező hatalmas szeretetet. Ezzel mindketten jól jártok.
nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Ne foglalkozz a húgoddal csak hergel téged, ne reagálj rá sehogy sem , és azért vagy mindig te a hibás mert az idősebb vagy lenne annyi eszed, hogy nem szállsz bele a hülyeségébe
nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én testvérem ugyanezt csinálta, de nekem még visszaszólni se kellett. Egyszer csak random bőgni kezdett és odament anyához, hogy én ezt vagy azt mondtam neki, vagy elvettem tőle valamit, azt adjam vissza. Mindig mellette álltak ki, pedig amúgy 3 évvel idősebb nálam.


Én nem tudtam mit csinálni, mindig felhúztam magam, de úgyis neki adtak igazat, vagy mondták, hogy ők nem fognak nyomozni, mi történt. Mi már felnőttek vagyunk azóta, hát annyi van, hogy nem tartjuk a kapcsolatot évek óta, max ha véletlenül egyszerre megyünk haza.

nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szüleiddel beszélni erről?
nov. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Te meg elfogadod a bűntetést. Na akkor ki a legnagyobb hibás? Pontosan...
nov. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Húgom ugyanígy viselkedett. Amikor kettesben voltunk otthon, jól megvertem, volt, hogy a haját is megtéptem. Ha árulkodott, megint kapott legközelebb, ha ketten voltunk. Nálunk bejött.
nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
27%

Az öcsém ugyanezt csinálja, végig turkált a cuccaimban stb., kicseszett velem, olyan dolgokkal is, ami nagyon durva. Ő neki autókat vesznek, ha egyet ordít hárman jönnek, hogy "mit ordibálsz szegénnyel, neked megyek agyonverlek". Neki Volkswagen, nekem orrtörés. Az a durva, hogy soha még csak le sem volt cseszve, ha vissza merészeltél szólni, akkor még neked jöttek. Sőt apuci még biztatta is, hogy kell engem gúnyolni

Én tervezem velük megszakítani a kapcsolatot, öcsémmel is. Szerinted kik azok, akik öcsköstül a zaklatómmal is leálltak, utána megvertek, kicsináltak, és megfenyegettek, ha beszélni merek. Azt is élvezi, ha engem megvernek. Kiskora óta a kiskedvenc, pedig én voltam a rendesebb, a jó tanuló, soha semmi balhét nem csináltam, mint például ő, hogy részegen széttörte az autót. Le sem cseszték, vettek neki ugyanolyat. Én az orvosig nem mehetek el, ő meg azt sem tudjuk melyik országban autókázik a csajával, de az "személyi tulajdon".

nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor szakítsd meg velük a kapcsolatot. Felesleges sajnos ezen keseregni, igy is sokat elvettek az életedből. Nem ilyenek miatt de én is megszakítottam a kapcsolatot a családdal és sokkal kiegyensúlyozottabb az életem azóta.
nov. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!