Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám egy élősködő? Energiavám...

Anyám egy élősködő? Energiavámpír? Idegeimre megy Testvérem meg hülye

Figyelt kérdés
Anyám gyermekkoromban elhagyott engem és a testvérem, apukám nevelt fel, egy évbe egyszer kétszer ha keresett... Lett új párja ott is lett két gyereke de őket is ott hagyta. Lett megint új párja sajnos egyre lejjebb süllyed..drogos nőverő féreg. Ott is lett új gyerek. Persze néha elmegyek hozzá de csak a testvérem miatt. Amúgy ő nem nagyon érdekel, dühös vagyok rá egyszerűen rendesen utálatott érzek már iránta nem egyszer segítettem neki utoljára is megverte tele volt monoklikkal egy hétig be fogadtam a saját lakasomba meg ha már otthon is volt, volt olyan hogy éjfélkor riadoztatott a drogos miatt mert meg jelent és még le mentem úgyis hogy reggel korán keltem munkába. Mindenbe segítettem pedig nem volt könnyű vele mert neki semmi nem jó milyen szár az élet stb. De egyszerűen nem változtatta és két hét után ki is bekűlt vele. Mondtam innentől kezdve nem érdekel engem meg ha agyon is ver. Persze eszébe se jutnak a kisebb gyerekei soha, csak én meg a nagyobbik hugom,mert hát csak tőlünk tud még kéregetni én már le állítottam múltkor hogy nem csak akkor kell keresni ha kell valami és persze neki állt feljebb hogy mi bajom van nem aludtam ki magam. Egyszerűen nem veszi észre magát pedig a messengerem tele van ahogy írunk ha rám is ír mindjárt kér. A hülye testvérem persze még támogassa is... De olyan szinten hogy mindennap visz valamit. A gyereket szinte ő tartsa el. Én meg mondtam drogost nem zabaltattok. Ha el is megyek egy hónapba a testvéremhez csak sajnaltassa magát nyafogg és a szar kapcsolatáról beszél. De persze a drogos szemébe nem mond semmit. Jobban ki fáradok ha oda megyek mintha egy 12 lehuznák..

nov. 25. 13:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy kicsit sok lett de nem bírtam magamban tartani..
nov. 25. 13:58
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Igen egy energiavámpír.
nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az
nov. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyen ember soha nem fog leallni?
nov. 25. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem. El kell költözni tőle, minimalizálni kell vele a kapcsolatot.
nov. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!