Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem normális, olyan...

Anyukám nem normális, olyan dolgokat megtesz, ami túl lépi a jó ízlés határát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél év és 18 leszek. Anyám Sümegen volt 1996ban, kiengedték. Anya embergyűlölő, történeteket talál ki, hangfelvételeket készít a lakásban, nem dolgozik. Kap segélyt.

Én dolgozom, de erre kitérek. Apum fizet utánam, de csak ennyi, van egy bátyám, aki igazából lehúzza a saját anyját a 600ezer forintos fizetése mellett. Állandóan oda megy fel unokázni, engem napokra itt hagy 1000forinntal 5-6 napokra eledel nélkül.

Én dolgozom iskola mellett, 40 000Ft-ot kapok, hétvégén szoktam elmenni. Bankkártya amire jön a családi és a fizetés nála van, ezáltal a fizetésem kézbesítése is veszélyben van.

Anya olyanokat mond nekem, hogy alig várja hogy 18 legyek, hiszen kidobhat, utál engem, lehord. Néha ez kölcsönös, de ebből azt hazudja a bátyámnak hogy megverem. Nem ütöttem meg egyszer sem, egyszer a bátyám eljött értem, dolgoztatott 2000forintért aztán azért engedett el mert úgy viselkedtem mint egy öngyilkos. Bátyám olyanokat mondott anyámnak menjek intézetbe. Bátyám volt börtönben, drogozott, senki ne mondta anyának, hogy ne támogassa a lopkodó fiát aki már 20+ volt.

Védelembe vagyok véve, természeten anya nem együtt működő. Legjobb az egészben, hogy egy szobás lakásban élünk, és pont nem érdekel anyámnak a sorsom.



2022. máj. 3. 19:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy tudsz, költözz el onnan. Apukádhoz nem tudsz menni addig?
2022. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
11 évesen láttam utoljára... Nem tudok sehova menni, max családotthonok. Az meg orosz rulett. Albérletek drágák, ahhoz felkéne adni a sulit.
2022. máj. 3. 19:47
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Az iskola végéig kibírod, eddig is kibírtad, utána olyan munkába állsz, amiből kijön egy bérelt szoba és a létfenntartásod.
2022. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
A bátyád mivel keres 600k-t?
2022. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Külföldön is dolgozik és itt is de amúgy mit számít?
2022. máj. 3. 21:00
 6/23 anonim ***** válasza:
40%
Egy sittes exdrogos biztosan szerez 600 ezres melót. AHa! Mesélj még!
2022. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Azért egy próbát megérne apáddal felvenni a kapcsolatot. Esetleg a nagyszüleidtől nem tudsz segítséget kérni?

Az első dolgod legyen, ha betöltöd a 18-at, hogy csináltatsz saját számlát, és szólsz, hogy oda kéred a fizetésed.

2022. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Keress kollégiumot azt szinte ingyen is megkapbatod szociális alapon- ott minden nap kapsz "eldelet" is.


Nyiss magadnak junior bankszámlát, vagy kérd más ismerőshöz a fizudat akiben megbízol.

2022. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Mi van Sümegen???
2022. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
7, köszönöm, mindenképp így lesz.
2022. máj. 3. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!