Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen betegség jelei ezek...

Milyen betegség jelei ezek vagy csak simán "élősködő"?

Figyelt kérdés

Adott egy 45 éves nő.


Nem csúnya,alakja rendben tanárnő. Se pasija, se gyerek, se férj, se kutya semmi.


Viszont a munkahelye X város ami 153 km-re van B várostól ahol a szülei laknak.


Albérletbe lakik ő fizeti. Főzni nem tud, kajákat rendel. Takarítani éppen csak annyit, hogy ne álljon a por,de kupi van.

Van jogsija kb 10 éve de azt mondta, hogy ő nem vezet hanem őt vigyék.


Kijelentette, hogy neki csak olyan pasi kell aki gazdag és majd eltartja. ( Már úgy gondoljuk ez ígyis van)



Minden pénteken haza utazik és vasárnap vissza.

Viszi a mosnivaló ruhákat, vasárnap pakolja be az ebédet. Ezt csinálta mindig is.



Valami leválási gondjai lehetnek?



2021. márc. 2. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tanári fizetésből albérletet fizet és napi szinten kaját rendel?? És kocsit is fenntart. Vagy 0ra jön ki minden hónapban vagy valami itt bűzlik
2021. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A tanári fizetésből nehéz. Keveset keresnek.
2021. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem tart fent kocsit.


Már tizenpár éve biztos tanár, lehet ad különórákat ezt nem tudom.


Föci és rajz tanár

2021. márc. 2. 16:24
 4/15 A kérdező kommentje:

Akkor elképzelhető azért jár haza, mert így felpakol legalább egy hétre kaját és arra legalább nem kell költenie?


Lakótársa van egyébként

2021. márc. 2. 16:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj bocsi azt hittem kocsival utazik. Bár havi 4x 300km-t utazni tömegközlekedéssel sem olcsó.

Nem tudom milyen pasi akarna egy középkorú életképtelen nőt maga mellé, de sok sikert kívánok neki.

2021. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kb mennyi egy 10 év óta tanár fizuja? Azért nettó 200 ezer ft van nem?


Utazás azt tudom nekik olcsóbb, mint egy halandónak.

2021. márc. 2. 16:32
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olcsóbb ha a lakhely és az iskola között utazik (nem tudom hogy most osztogatnak-e egyszeri kedvezményeket, de azok csak 50%osak). Lehet még a szüleihez van bejelentve, akkor akár 90%os bérlete is lehet. A fizetése attól függ hogy hol van a bértáblán.
2021. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kicsit aggódom érte hiszen nem élnek a szülők örökké
2021. márc. 2. 16:39
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Aggódjon ő. Több évtizede volt önállósodni, ha magától nem megy, majd megy kényszerből
2021. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Persze ő baja. Bár csak annyit nem értek, hogy a családba ( mama stb) dicsérgeti a buksiját.

Ő soha semmiért nincs csesztetve.

2021. márc. 2. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!