Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyes szülőknek miért jó...

Egyes szülőknek miért jó alázni és mocskolni a gyerekét a végletekig?

Figyelt kérdés

Amikkr semmilyen észérvek nem hatnak rá, csak az, hogy alázzon, mocskolódjon, válogatott szemétségeket rád hordjon, fenyegessen. Hiába mész hozzá könyörögni, az ilyet nem hatja, csak mocskolni, hergelni és ha látja, hogy bántja, még jobban vérszemet kap. Alapjáraton értelmesnek tartom magam, meg tipilis jókislánynak, akivel meg lehet beszélni, ezt viszont senki nem érdemli ezt. Amikor számonkérem, hogy nem-e tud normálisan beszélni, akkor valami mocskot a levegőbe ordít. Bezzeg a tesómat meg elkényeszteti. Szerintem nárcisztikus. Ez volt, akkor aamikor egyetemen szakot akartam váltani és nyarakat töltöttem könyörgéssel, hogy engedje meg, mert hasonló szak és ott nincs az a tárgy, ami nem megy és 6 féléves. Az lett a vége, hogy erőltette és nem lett diploma sem. Utána meg azt is letagadja, hogy ő nem engedte, vagy ő erőltette volna ezt a sulit. "Legbutább is elvégzi, ezek szerint te a legbutább vagy, oda nem engedlek, szégyen vagy, biztos bántottad szegény nőt, büfészakkal nem röhögtetjük magunkat, b*sztál tanulni piszok". Most meg te vagy a selejt. Vagy rábeszél valami hülyeségre és utólag rám hárítja a felelősséget és kicsinál. Meg most ugyanezt teszi,.mert zaklat valaki hosszabb ideje. Hazudik, védi, mocskol, neki van elege és biztos én vagyok idézem a "r...nc", vagy az is ment, hogy biztos a feleségétől akartam elcsábítani. Letagadja azt is, amit ő neki mondott.


Kezd teljesen elegem lenni belőle. Meg nem taknyos gyerek vagyok. Úgy élvezi, amikor már sírsz, na hát az a legjobb.


nov. 26. 12:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Minél messzebbre tőlük. Ez a megoldás.
nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Meg nagyon durván hazudik, ha bizonyítékod van rá, vagy elkapod, akkor sem adja meg magát. Képes éveken át tartani magát, akár egy ismeretlenért is és még a gyerekét mocskolja, de akkor sem valja be, hogy hazudott, vagy nem neki van igaza. Ennyire alja embernek lenni.
nov. 26. 12:17
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

A rejtett önutálat projektív kivetülése.

Ugyanis a szülőnek a gyerek egyfajta "kicsi én". Hisz belőle, általa van, az ő dolgait viszi tovább. Sok szülő saját magát látja a gyerekében. És aki nincs rendben magával, hajlamos a túlkritizálásra a gyerekével szemben.

nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Egyes okokból.
nov. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy te alapjáraton értelmesnek tartod magad, de az írásod alapján annyira nem vagy az.
nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Van ilyen, szomorú, de sosem fogjuk megérteni, miért.


Én azt nem értem, miért tartod vele a kapcsolatot? Vannak betanított gyári minkák szállással. Ugródeszkának jó. Aztán keresel valami jobbat, ha összeszedted magad.

nov. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az iylenektől menekülni kell.
nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Már megint itt vagy?
nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Egy épkézláb mondatod sincs, melyik egyetemen lehet ezzel tanulni?
nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tessék?
nov. 26. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!