Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szájra vagy arcra puszival...

Szájra vagy arcra puszival búcsúztatok a szüleitektől?

Figyelt kérdés

Én mindig is arcra adtam puszit, de volt jó pár ismerősöm akik szájra adtak és ezt sose értettem


Ti hogy vagytok ezzel?



dec. 2. 20:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Arcra.
dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
11%
Szájra
dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%
Arcra
dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%
Semmelyik, nem pusziszkodunk. Ha megis valami jeles alkalombol megtortenik, akkor csak arcra.
dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%
Mi általában ölelkezünk, max nagyon ritkán arcra puszi
dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%
Szájra? Azt eddig csak suttyóéknál láttam, elég primitív szokásnak tartom.
dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%
Arca. Senkinél sem láttam még eddig szájra. Celebek nem számítanak.
dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon régen szájra, és lehet lepontozni, pont nem érdekel, bár azt kicsit gázosnak érzem, hogy "a hasznos, nem hasznos" értékelést arra használják az emberek, hogy az amúgy egyébként helytálló, de saját véleményüknek nem megfelelő válaszokat lepontozzák, mivel attól még a válasz nem "helytelen", hogy valaki nem arcra, hanem szájra adja a puszit testvérének, szüleinek, csak nincsenek tisztában ezzel a pontozással, és ami már nem tetszik, azt: "ughh ughh jöttem lebóntózni, lebóntózás az jó, ősember vagyok!!!44!!4!"
dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
66%

Szájra puszi a páromnak jár, senki másnak.

Lehet, hogy több is történik ott a szülők és a gyerek között, kedves kérdező. Olyan dolog, amilyet hallani sem szeretnél...

dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
75%
Fújj, mintha a szüleiddel smárolnál..
dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!