Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Huszonévesen mennyi beleszólás...

Huszonévesen mennyi beleszólást engedtetek a szüleiteknek abba, hogy kit választotok párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Önálló vagyok, külön élek. Mégis Anyámnak mániája véleményt nyilvánítani az aktuális udvarlóimról. Persze, itt lehetne az, hogy rosszarcú férfiakhoz vonzódom, pl alkeszokhoz, agresszívakhoz, bántalmazókhoz stb. De nem. Neki olyan problémái vannak, hogy szerinte ez a pasi nem illik hozzám külsőre, ez túl alacsony, a másik túl "öreg" (9év korkülönbséggel). Mind egytől egyig rendes, jóravaló, tisztelettudó férfiak voltak, nem olyanok, mint akikhez ő vonzódik (az alkoholista munkanélküli apám). Elegem van belőle, megmondtam, hogy max az esküvőn tudja meg legközelebb, hogy kivel vagyok.

Ti mit tennétek a helyemben?



nov. 28. 21:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Én nem kötöttem az orrukra az ilyen dolgaimat!
nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Semennyire
nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%
Semennyit. Nem is volt rá szükség.
nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem szóltak bele,nem is engedtem volna.
nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
Semennyi beleszólásuk nem volt, de nyilván engem sem kell félteni, nem fogok holmi szakadék ribivel párkapcsolatot létesíteni, attól magasabbak a sztenderdjeim, megfelelő szinten van az önbizalmam és ezzel a szüleim is tisztában vannak.
nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%

Semennyire.

A véleményt persze meghallgattam. De a külső alapján nem lehet ítélni. Ízlések és ficamok.

nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Véleményük lehetett, el is mondhatták, bár ilyen durván sohasem tették, de dönteni én döntöttem. Még akkor is, ha neki nem tetszett.
nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%
Röviden és tömören: semennyit. Mikor még egyetem alatt a szüleimmel laktam, akkor sem hagytam volna, nem hogy különélő, önálló felnőttként.
nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%
0
nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%
Van az ùgy,hogy a külsõnèl fontosabb a belsõ. A kapcsolat minõsège. Ha az adott,a mama mondhat bàrmit,nem szàmìt,majd leesik neki. Azt fogja làtni,hogy jòl vagy,majd talàl màs kritizàlni valòt.
nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!