Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám a tesóm barátnőjének...

Anyám a tesóm barátnőjének 150ezret és egy arany fülbevalót adott szülinapjára, én meg le vagyok szarva?

Figyelt kérdés

Annyit se szólt, hogy valami, vagy egy süti.

A csaj 16 évesen otthagyta a sulit aznap, mint tankötelezettség lejárt. Egy ideig egy 50 éves csávónál lakott, de az rájött, hogy szarrá csalja a csaj, köztük tesómmal, ezért kitette a szűrét. Így költözött be a tesóm albérletébe aznap. Anyám tartja el, minden hónapban utal nekik 150-200ezret, mert "szegénynek nem adnak otthonról semmit". Mikor általánosba vagy iskolákba jártam, szószerint az alap dolgokat (tampon, fogororvos, bugyi) is megspórolta rajtam, lyukas gatyában járatott stb. Autót is kaptak még tavaly, mert így "hogyan programozzanak, menjenek ide vagy oda, nyaralni". Jobban szereti, mint a saját lányát. Meg amit tesóm kiszól, megveszi nekik. Magának nem vesz semmit, de 200.000ezret kaptak Glamour-napozni például.


Többször próbáltam vele beszélni, hogy engem ez mennyire bánt, de olyankor csak arra futja neki, hogy ordít, meg "jó akkor soha többet nem beszélek velük, ha neked jobb lesz". Meg egyből őrjöng, ha próbálnád vele megbeszélni. Másrészt erre nem kényszeríti senki, szívesen adja, őket jobban szereti! Utóbbi időben folyton hazudik, nehogy apám vagy én rájöjjünk,.mennyit ad neki. Nagyon balhés dolgokat csináltak, iszik, szerencsejátékozik stb. és apám azt mondta neki, hogy ne adjon nekik, de csak küldi. Ők meg éttermeznek, cigiznek, piálnak és járják az országot. Lakást is akart volna venni nekik már, csak akkor cseszett el egy nagyobb összeget és ezért nem kaptak. Pedig amúgy fel nem engednek senkit, ha jönnek akkor is nagyképűsködnek "idejöttünk és nincs kész az ebéd, mosz éhesen menjünk", "ideges vagyok, "ti itt fogyatékosok vagytok" és beült mint egy vadbarom az autóba. A csaj köszönni se tud, rettenet buta és bunkó, udvariasságból se mond semmit. Pluszban rám fogták, hogy az élletársa tòlem tudta meg és engem támadtak le. Gondolkozom, hogy elköltözöm innen örökre. Nem bírom ezt a cirkuszt.


dec. 8. 12:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Költözz azonnal és szakítsd meg velük a kapcsolatot. Apádról nem sokat írtál, ha ő normális, vele tartanám a kapcsolatot, de a többivel nem. Lesz még ennek böjtje, te ne várd meg.
dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%

Nem olvastam vegig sry,mert naponta tobb 100 hasonlo kerdes jon fel.


"Anyám a tesóm barátnőjének 150ezret és egy arany fülbevalót adott szülinapjára, én meg le vagyok szarva?"



Roviden, igen,le. Koltozz el. Nem jo dolog a ragaszkodas.

dec. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Milyen naponta 100 kérdés??? Nem is muszáj válaszolni, "kosy".
dec. 8. 12:40
 4/27 anonim ***** válasza:
64%
Ez volt már, nem?
dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Te írtad a második kommentet is, nem?
dec. 8. 12:43
 6/27 anonim ***** válasza:
78%
#5 Ezt most nekem írod (4. vagyok). Nem én írtam. :D Miért én írtam volna? Ha többször leírod itt ugyanazt azt sztorit, akkor azoknak, akik rendszeresen olvasgatják itt a kérdéseket, fel fog tűnni, ha egy ilyen teleregénybe illő sztori újra és újra előkerül. Próbálkozz más sztorikkal. Ha jó troll akarsz lenni, abba több energiát kell fektetned.
dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%
A masodikat en irtam. Sry. Szoval naponta jon fel hasonlo kerdes,lehet,hogy nem 100,de sok. Mindettol fuggetlenul tovabbra is azt javaslom,hogy lepned kell. Tudom,hogy karacsony kozeledik,meg szeretet unnepe stb.
dec. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
65%
Ne legyél irigy. Ha meg akarsz költözni költözz el. Senkit nem érdekel.
dec. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Szerinted trollkodok, hogy ezt kitalálom, ok? Neked ettől mi változik? Nem tudom, miket olvasol itt, ezt tuti nem.
dec. 8. 12:54
 10/27 anonim ***** válasza:
58%

Kamu.

Van nagyon sok idióta szülő, aki egyik gyereke kárára sztárolja a másikat, de azért ekkora marha nincs, aki így tömi beléjük a pénzt. Kérdező, amúgy nem a fülbevaló lenne a legnagyobb bajom, hanem a többi, a rendszeres havi támogatás, ilyenek (már ha igaz lenne a sztori.)

dec. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!