Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Arany iPhone 8 fiúnak karira?...

Arany iPhone 8 fiúnak karira? Szerintetek gáz? Lányos? Ti szülőként megsértődnétek, ha a gyereketek eladná, és másikat venne?

Figyelt kérdés

2017. dec. 25. 14:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem eladni kell, hanem visszavinni és kicserélni másik színre.

Eladni bunkóság lenne, normálisan meg kell beszélni a szülőkkel, hogy másik színben jobban tetszene.

A Gold-nak tényleg van egy kis rózsaszínes beütése, nem fiúknak való.

2017. dec. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Felnőtt emberként karinak hívni a karácsonyt, az a "gáz", a fiadat még neked kéne ahhoz ismerni, hogy tetszene-e neki az a szín.


Ha te kaptad a telefont, akkor meg mondd meg a szüleidnek, hogy tök örülsz neki, de szeretnéd másik színben, az arany szín nőies egy telefonon.

2017. dec. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%

Há' rohadjak meg, ma már minden "lányos" és "gáz" a fiúknak? Legközelebb, ha az oxigénre mondják, hogy lányos, akkor abbahagyod a lélegzést és megfulladsz inkább?


31/N

2017. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Pont igy ahogy a 2. irja.
2017. dec. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
14%
Kedve 3. Igen ha valami lányos , az szégyen egy fiúnak. Egy bugyis az , nem illik egy fiúra.
2017. dec. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%
3-as, te tudod miről van szó? Én nem tudtam, ezért megnéztem és ez gyakorlatilag egy rózsaszín telefon. Biztos nem vennék ilyet a fiamnak.
2017. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%

Hát ha általánosságban vesszük akkor nem vennék arany színű iPhone t a fiamnak.


De lehet, hogy a kedves kérdező Bill Gates felesége és egy igazi aranyból készült iPhone 8 at akar venni a fiának. Ebben az esetben vennék egy szín arany iPhone t a fiamnak.

2017. dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
48%
Már megint egy iPhoneos kamukérdés, aminek csak az a célja, hogy a “henye gazdagokat” szidjuk, akik tárgyakkal dobálóznak szeretet helyett.
2017. dec. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%

8# én is iphone 8-at vettem a lanyomnak es? Ne irigykedj dolgozz többet, emelkedj ki a mocsokból, es te is tudsz ajandekba venni.....

0-24-es gyakorizasból és az itt siránkozasbol nem lesz penz... hagyd el ezt, kezdj tanulni, dolgozni, es Neked is lesz pénzed... ez a nagy titok.

2017. dec. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem beszéltétek meg milyet akarsz? Inkább ez a gáz
2017. dec. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!