Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vehetném rá arra...

Hogyan vehetném rá arra anyumat [ 37/N]-, hogy tanuljunk meg együtt korcsolyázni?

Figyelt kérdés

Akárhányszor ráviszem a jégpályára, sikontgatni kezd.

Látom rajta hogy fél, de mondom neki, hogy legyen úrrá a félelmén.

Köszönöm, ha leírja valaki, hogy ezt hogyan oldaná meg♥️

16L



dec. 11. 11:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene rávenni erre?
dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Ha 37 éves koráig nem akart és most sem akar, akkor ő nem akar és nem is fog korcsolyázni.


De nem értelek téged.

Ha TE akarsz korcsolyázni, akkor miért kéne NEKI megtanulnia?

Az lenne a normális, ha hozzád hasonló korú barátnőiddel, barátaiddal, rokonaiddal együtt korcsolyáznál, nem az anyukáddal.

dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
"Látom rajta hogy fél" akkor miért erőlteted
dec. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem kellene erőltetned ha nem akarja. Menj magadban vagy keress barátokat ès zaklasd őket
dec. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is évekig egyedül korcsolyáztam, mert szeretem annyira hogy menjek, de nem jött velem senki. Tegnap találtam két embert aki jön velem (először voltak a jégen, de 5 perc múlva úgy mentek mintha régóta tudnának korizni). Szóval ne olyat akarj rávenni aki nem akarja, hanem menj olyanokkal akik szeretnek korizni vagy szeretnék kipróbálni.
dec. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk úgy, hogy ha fél, akkor nem viszed oda.

amúgy is kamu kérdés, mert nem létezik olyan 16 éves, aki anyucikával akar jégpályára menni.

Szóval unatkozás helyett pl. olvass, építsd magad, tanulj, stb.

dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Téged hogy lehet rávenni, hogy ne erőltesd, amit nem akar?
dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Úgy, hogy hagyod és nem erölteted.


Ha téged elvisznek bungee jumpingolni úgy, hogy félsz a magasságtól, örülnél neki ha rádkötnék a kötelet és leköknének? Majd azt mondanák jaj legyél úrrá a félelmeden?

dec. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Téged, hogy lehet rávenni arra amit nagyon nem szeretsz és félsz tőle? Hogyha ezt megválaszoltad magadban akkor kb magát a kérdésedet is.
dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A többieknek pedig hálásan köszönöm a válaszokat♥️!


Erre még nem is gondoltam😅

dec. 11. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!