Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki szokott görkorizni Békéscsa...

Ki szokott görkorizni Békéscsabán?

Figyelt kérdés
Ha van kedved közös görkorihoz, írj bátran! :) Ha többen vagyunk nagyobb élmény korizni. :)

2016. máj. 22. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Látom senki se válaszolt szóval unalmamba ide írok valamit :/

Egyébként sok mindenkit szoktam látni a főtéren korizni (lehet, hogy te voltál :D) én is szívesen mennék de nincs se korim, se tapasztalatom :/

2016. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha a kedved megvan hozzá, akkor szerezz be egy korit, a tanulásban pedig szívesen segítek neked. :)
2016. jún. 20. 18:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha Budapesten jársz előtte szólj
2016. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyébként, nemed, korod? Hányan szoktatok korizni?

Nem akarlak letámadni ezekkel a kérdésekkel csak gondolom ha pl tini vagy akkor nem akarsz egy 10 évessel vagy egy 40 évessel jászani :DD

2016. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Játszani? Görkorizásról volt szó tudtommal
2016. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Játszani/korizni.. csak így képletesen írtam amúgy lényegtelen. Szerintem a sport az valamilyen szinten játèk is. Nem?
2016. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

30F vagyok, általában egyedül, de időnként többedmagammal. Mikor hogy jön ki a lépés. :)


És te milyen korú/nemű vagy?

Volt már kori a lábadon?

2016. jún. 21. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!