Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon csúnyán beszélnek a...

Nagyon csúnyán beszélnek a szüleim még ha nem is igazán mérgesek akkor is, és én is eltanultam tőlük sajnos. Régen nem beszéltünk ilyen csúnyán. Mit csináljak, hogy újra szépen beszéljenek?

Figyelt kérdés
Minden mondatuk szavuk után pl, ha megkérnek valamire oda teszik pl azután hogy léccives mosogass el bammeg! Minden után. Csináld már meg a szobádat bammeg! Tanulj már bammeg. Apám sokszor K anyáz is engem.

dec. 11. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nem tudsz változtatni. Annyit tehetsz, hogy ügyelsz rá, hogy te ne vedd át, és külön költözöl, akkor nem fogod ezt hallgatni. Utána könnyebb lesz leszokni róla. Úgy tényleg nehéz, ha állandóan ezt hallgatod.
dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg takarodj a szobádba a k anyádat, ez a legdurvább. Meg anyámnak ilyet is szokott mondani meg néha nekem is, hogy szét b@szom a fejeteket! Nagyon undoritó.
dec. 11. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Apád egy agresszív, beteg állat. Nincs aki segítsen nektek?
dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos, mert ha megyünk látogatóba rokonokhoz mindig eljátsza a szentet....
dec. 11. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Vedd fel telefonon, titokban, hogy miket mond.
dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk csak apukám káromkodós, de ő se ez az agyonverlek típus, hanem a cifrázós, az istenlovafszát minden nap emlegeti. Viszont mivel nálunk tényleg senki más sem káromkodik, nekem az jött le kiskoromban is, hogy ez nagyon nagyon nem tetszik és én se fogom felvenni. Úgyhogy kimondottan elrettentő volt apám stílusa.


Amit viszont tudok neked tanácsolni, hogy igen, figyelj oda arra, mit mondassz, legyen tudatos.


A baráti körömben van egy lány, akinek az a szavajárása, hogy bsszalak meg, de kvázi kötőszóként, és úgy látom, ha velünk van, ragadós, de amúgy ha figyelünk, nem utánozzuk.

dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne a szüleidet akard megnevelni! Inkább figyelj arra amit te ejtesz ki a szádon!!!
dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni őket megváltoztatni.
dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!