Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Betegesen félek az ollótól...

Betegesen félek az ollótól mert azt képzelem be hogy levágják a hajam vagy én vágok bele véletlenül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szép hosszúra megnőtt a hajam már, a derekamig, de nagyon lassan, hátam közepéig érőből 3 év alatt nőtt meg derekamig, ugyhogy mivel lassan nő ezért féltem nagyon, Körülőttem lévő emberek direkt az ollóval idegesítenek, apám mindig a hátam mögött csattogtatja és olyankor mindig annyira félelem érzetem van. Nem értem miért jó ez nekik, hogy rettegésbe tartanak. Vagy kamuzzam hogy már nem félek az ollótól, de apám amugy is állandóan kritizál szóval mind1. Mit tegyek?

dec. 15. 16:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Azért idegesítenek, mert tudják hogy idegesíteni lehet vele. Senki nem fog szándékosan a hajadba vágni, ez csak játékos hergelés. Biztos te is benne vagy a játékban, hogy az olló hatására túljátszott drámát adsz elő.

Vótmá:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1224..

dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem az ilyen játékokat én sose cukkolok senkit mert tudom milyen szar, egész életemben azt csinálták velem ezek a csicskák.
dec. 15. 16:58
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem is értem azokat a felnőttnek mondott hülyéket akiknek annyi esze van hogy hergelnek másokat. Bolondok.
dec. 15. 17:00
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk én a lányomat nem idegesíteném sem ezzel, sem mással. Mosolyognék a félelmén, de mást idegesíteni az szerintem undorító dolog.
dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Vágj le magadnak egy tincsből fél centit. Ha túléled, hátha jobb lesz.
dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Engem is halalra idegesitenek az ilyen idetlen felnottek. Egy felnottol azert nem ezt varna egy ember. Nem bennunk van a hiba, nem vagyunk sem tulerzekenyek, sem tul komolyak, hanem ok a dilinyosok. Nagyra nott ovodasok.
dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5%

Aki ennyire kényes Barbi babának érzi magát az meg is érdemli, hogy rettegjen.

Ez szimplán hisztéria ami szerintem még gázabb annál amit csinálnak veled.

dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
#7 Az megvan, hogy a fóbiákat nem lehet irányítani? Azért reagálnak emberek ilyen intenzíven, mert a testük azt hiszi, életveszélyben vannak, nem szándékosan. Kérdező, terápiával le tudod ezt küzdeni, és ha látják hogy nem zavar, akkor abba fogják hagyni. A vicc meg az,amin mindegyik fél nevet. Ha csak az egyik nevet a másikon, azt b*szogatásnak hívják.
dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem csodálom, hogy ilyen irreális félelmeid vannak, ha apád egy infantilis idióta.
dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%

Te valami primadonnának képzeled magadat, hogy ennyire félted a hajadat?

Mi vagy te Aranyhaj?

Jajj te, ameddig okot adsz nekik, hogy ezt csinálják addig nem is fognak leakadni rólad.

dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!