Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azt mindenképpen meg lehet...

Azt mindenképpen meg lehet érzeni ha valaki hátulról belevág ollóval a hajadba?

Figyelt kérdés
Ollófóbiás vagyok, apám mindig a hátam mögött csattogtatja az ollót direkt, félek, hogy egyszer belevág. Azt érezném ha belevágna nem?

2023. máj. 9. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem vágták még a hajadat sosem? Nem érzed. Ez csak viccelődés, nem fognak belevágni a hajadba szándékosan.

(nincs olyan, hogy ollófóbia)

2023. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De vágták, szerencsére 2 és fél éve nem. Már majdnem a derekamig ér szerencsére.

Régen mindig nagyon rövid hajam volt és ronda és voltam, azóta mióta szép vagyok és a hajam is szép hosszú azóta apám piszkál hogy vastag fufru kéne nekem mint régen és rövid haj. Most már szerencsére fufrum sincs.

2023. máj. 9. 10:12
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Tehát akkor az önbizalomhiányod ki van vetítve az ollóra. Szépen élünk.
2023. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs önbizalomhiányom tudom ,hogy szép vagyok csak nem szeretem a rövid hajat.
2023. máj. 9. 10:59
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Régen csúnya voltam de most szép vagyok xd ezt h csináltad? Az előnytelen haj csufit de aki szép az szép csúf hajjal is
2023. máj. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem
2023. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

5 te valami retard lehetsz. Sajnálom. :(


Kérdező, szerintem beszéld meg apuddal, hogy ezt a viselkedest hagyja abba, mert téged zavar, és nem poén ezzel viccelődni. Mennyire tudnál vele erről beszélni?

2023. máj. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem ért meg apám, ezt se lehet vele sajnos megbeszélni mert megint oda lyukadnánk ki hogy a rövid haj állna nekem jól fufruval.
2023. máj. 11. 08:08
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre válaszolva, lehet úgy levágni egy tincset, hogy nem veszed észre mikor levágják.
2023. máj. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is a hosszú haj a legszebb. Nehogy levágasd.
2023. máj. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!