Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak nekem elb_szott a családom?

Csak nekem elb_szott a családom?

Figyelt kérdés

Szóval ünnepek vannak megint egyedül vagyok egyszerűen csak nem beszélek a családommal mert ők sem keresnek én sem őket anyám néha felhív de igazság szerint én nem tudom velük beszélni lehet nem is akarok.


Elb_szott vagyok.


dec. 24. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Örülj neki.
dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Nekem személy szerint csak a karácsonyi képmutatással van a bajom, hogy amikor ugye kell a NAAAAAAAGY összeborulás a szeretet jegyében, olyan családtagokkal, akikkel amúgy olyan snassz a viszony évközben.
dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Én is egyedül karácsonyozom.

Immár 4. Éve. De nem érzem magam el..otnak.

Nincs fa, nincs ajándék, nincs semmi. Ez van.


A poén az, hogy sokan mondanak barátjuknak, és mégis ilyenkor le sem sz@rnak.

dec. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

#2 vagyok:

#3, Boldog Karácsonyt :)

A fát amúgy nálunk pl. magamnak állítom, mindenki más meglenne nélküle. Csak kell egy kis színesség a szürke hétköznapokba.

dec. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
csak neked
dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Igen, csak neked. Az egész világon 8 milliárd ember él, és mindenkinek tökéletes családja van, csak neked nem. Szopás.
dec. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Én személy szerint nem szeretem a karácsonyt.

Amikor valakivel egész évben csak veszekedek, meg gyűlöljük egymást, karácsonykor meg eljátszuk a tökéletes családot, az nekem nagyon visszás.

Nem karácsonykor kell egymást szeretni, hanem egész évben.

Virágot vinni sem a sírkőre kell, hanem akkor, amikor még él az illető.

dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
hány éves vagy?
dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Valami előzménye és oka biztos van hogy így alakult.
dec. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

ÖRülj neki.


Én sem járok haza, nem beszélek velük - amikor keresem, felveszik, de MAGUKTÓL egyszer nem hívtak fel.


Full nem érdekel, csend van, nyugalom, filmezünk, sétálunk, nem kell görcsben állni, úristen, ez meg az ide jön, stb.

dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!