Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim amióta felnőttem 1...

A szüleim amióta felnőttem 1 Ft-al nem patronáltak, sőt még ők vették el a pénzemet amikor velük laktam, ők azt hiszik az a nagy támogatás, hogy ehetek náluk. Hogy lehetnek ilyen mérgező szüleim?

Figyelt kérdés

dec. 26. 13:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Minek mész hozzájuk ha ennyire eleged van belőlük?
dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
Engem se patronáltak soha, mióta végeztem a sulival. És akkor most mi van? Felnőtt ember vagyok, nem szorulok már támogatásra.
dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindenkinek jut ki minden jó egyformán. Az hogy ott ehetsz az is segítség, ne legyél szemtelen.
dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
Nem kötelesek támogatni, csak ettől nem lesznek mérgező szülők. És igen, az már segítség, ha nem kell főznöd
dec. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Hát másnak kocsit, jogsit tesznek a segge alá, fizetik az egyetemüket... Mentem volna én egyetemre
dec. 26. 13:51
 6/31 anonim ***** válasza:
85%

Igen, van akinek tényleg autót vesznek és mindent fizetnek nekik. Nagyon sokmindenkinek meg nem, köztük például nekem sem. Ettől még nem lesznek mérgezők a szüleid.

(amúgy ez a "mérgező szülő" itt a gyakorin nagy divat... sokan dobálóznak ezzel, anélkül, hogy tudnák, milyen az, amikor valóban mérgezőek a szülők.)

dec. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Hát amíg otthon laktam elvették a fizetésemet, semmit sem tudtam magamnak szinte venni, vagy szórakozni
dec. 26. 13:58
 8/31 anonim ***** válasza:
41%
Márpedig ha mérgezők akkor ne egyél náluk, míg bajod nem lesz. Gondolom, őket sem támogatták, sebaj, majd te veszel kocsit meg lakást a gyerekednek.
dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Szervizmérnök úr ***** válasza:
15%

"Hát amíg otthon laktam elvették a fizetésemet, semmit sem tudtam magamnak szinte venni, vagy szórakozni"


Hát igazság szerint Amerikában elveszik a lakbért a Mamahotel fejében, ami eleve kissé szégyennek számít a gyerekre nézve is.

A szülőre nézve is, amiért élhetetlen a gyereke. A tekintélyt csak úgy lehet javítani némileg, ha bérleti díjat kér. De kedvezményt is lehet adni, ha a gyerek beéri a kertben felállított sátorral.

dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Miattuk nem viszem semmire
dec. 26. 14:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!