Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Folyamatos munkarendben...

Folyamatos munkarendben dolgozni, miközben gyerekeim vannak?

Figyelt kérdés

Jelenleg folyamatos munkarendben dolgozom, 12 órás műszakok, akár karácsonykor is menni kell. Még nincs gyerekem, az én anyukám H-P dolgozott irodai munkarendben, amikor gyerek voltam. Nem túl családbarát ez a folyamatos munkarend, 12 órázás...


Szerintetek ha gyerekeim lesznek, érdemes lenne munkahelyet váltanom? Van, akinek az anyja így dolgozott?


dec. 27. 16:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Az összes ápolónő így nevel gyereket.
dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha apuka is ki tudja venni a részét ugyanúgy. Pl főzés, fürdetés, altatás illetve óvodába vinni meg hozni stb meg iskolába utána akkor kivitelezhető a 12 órázás. Ha minden rád vár a háztartási munka is akkor necces.Ki fogsz készülni.
dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én így dolgoztam, amíg nem voltak gyerekeim. Nem fogok visszamenni oda.
dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Sokan nevelik így fel a gyereküket. Nem könnyű, de dolgozni muszáj.
dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Anyám, apám is így ment. 2 emberen múlik. Amúgy érdemes, pl ha véletlen egyedül maradtál. Egyszerűbb úgy dolgozni, hogy akk mész ha a gyerek óviba/suliba. Mondjuk attól is függ mi...a fizetést is nézni kell.
dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Apukájuk nem lesz azoknak a gyerekeknek? Ha neki más a munkarendje, az sokat könnyíthet a helyzeten. De pl. a szomszédomban van olyan család, ahol apuka és anyuka is folyamatosban van.

Persze ehhez olyan apuka kell, aki nem úgy áll hozzá, hogy csak "besegít", hanem tisztában van vele, hogy a gyerek meg a háztartás éppen annyira tartozik rá, mint a feleségére.

dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Biztos lehet6igy dolgozni, de minek. A gyereknek semmi rend nem lesz az életébe, anya hol ekkor van otthon hol akkor, hol ezzel vagyok hol azzal. Persze dolgozni kell, de ne menjen már a gyerek rovására.
dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Gyerek nélkül sem dolgoznék ilyen szar helyen.
dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%
Rengetegen dolgoznak így. Nem egyszerű, de akinek nincs képessége jobbra, de akarja, meg tudja oldani
dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
9, nincs képessége jobbra? Szeretettel várlak az intenzív osztályon, megnézheted a lenézett képességeinket.
dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!