Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Folyamatos munkarendben...

Folyamatos munkarendben dolgozni, miközben gyerekeim vannak?

Figyelt kérdés

Jelenleg folyamatos munkarendben dolgozom, 12 órás műszakok, akár karácsonykor is menni kell. Még nincs gyerekem, az én anyukám H-P dolgozott irodai munkarendben, amikor gyerek voltam. Nem túl családbarát ez a folyamatos munkarend, 12 órázás...


Szerintetek ha gyerekeim lesznek, érdemes lenne munkahelyet váltanom? Van, akinek az anyja így dolgozott?


dec. 27. 16:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor működik gyerekkel, ha apukának rugalmas vagy gyerekbarát a munkahelye, illetve ha van 1 km-en belül ugrasztható nagymama.
dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
18%
Eddig hol éltél, hogy most jössz rá, hogy ez nem családbarát? Egyébként el kell, hogy keserítselek, olyan munka, ahol 8-kor bemész, 16-kor lelépsz, rendesen keresel, nincs.
dec. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Ápolónő vagyok, én is így nevelem a gyermekem. A férjem is kiveszi a részét mindenből, szerencsère ő eltudja vinni suliba és érte is tud menni.

Azt azért tegyük hozzá, mert úgy látom, itt sokan fogalom zavarban vannak, hogy oké, hogy 6-18ig dolgozom, de nem minden nap. Havonta 13-14 napot. A többi napon én is tudok a gyerekkel tanulni, edzésre vinni stb. Így kb.ugyanannyit van apával mint, velem. Nem is értem miért kellene nekem egyedül megoldanom mindent, hiszen közösen vállaltunk gyereket.

Aki meg lenézi a szakmánkat, menjen nyugodtan ki lehet próbálni. Én büszke vagyok a hivatásomra!

jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!