Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt apád leggusztustalanab...

Mi volt apád leggusztustalanabb viselkedése?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy verbális vagy fizikai.


Az enyém részegen túrta az orrát, vakarászta az ágyékát és szagolgatta az ujjait utána.

Buta létére másoknak adta a magaslatos viselkedési tanácsait, de arra lusta volt, hogy az odakészített zsákba dobja a szemetét (inkább mellé).


Állandóan anyámmal ordított, meg meg is verte sokszor.


dec. 31. 15:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Berúgva idegbeteg allapotba kerult es dobalta az udvaron a 10-es rekeszeket, majd felemelte a kutyamat is a grabancanal. Meg gyerek voltam, fogtuk magunkat anyammal, tesommal meg a kiskutyaval es aznap a mamaeknal aludtunk. Masnapra kitisztult meg elvileg megbanta, de basszus... felelmetes volt.
dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
89%

Hogy elhagyott engem, minket.

Lelépett, és itt hagyott minket a padlón.

Nem szeretett soha, hogy miért azt nem tudom.

dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
90%
Meg a rendszeres iszákos életmódja.
dec. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Metionin ***** válasza:
82%
Az alkoholizmus. Meg minden, ami ezzel együtt járt.
dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Adjatok hálát, hogy "csak" a gatyájában túrkál. Részegen majdnem megfojtott, másik alkalommal teljes erőből püfölte ököllel a koponyámat és jött utánam mindenhova és csapkodta hátulról is a fejemet. Vagy megint másik alkalommal addig ütött, amíg ért és azt ordítozta, hogy megöl.


Ami mocskot meg nekem összeordítozott valaha, kezdve

a "megbolondultál piszok kiverem belőled, büdös k..rva vagy állj ki az útszélére k..rvulni". Nem szalonképesek még így sem.

Így utólag belegondolni, hogy valaki egyáltalán hogyan lehet ilyen szemét a saját gyerekével.


Mindközül a legdurvább a zaklatómat védeni és minden szívfájdalom nélkül összeverni, hogy "r..nc vagyok" és megfenyegetett, hogy megöl, ha beszélek róla. Más mindenkinek meg itt a környéken pont az apja állította le az ilyet.

dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

A faluban mindennek elmondott de szerencsere vannak akik tudjak hogy az nem igaz. Szerinte az nem volt fair hogy elmentem vele dolgozni es nem ingyen csinaltam. O kapott erte penzt, miert ne edna belole nekem is ha en is dolgoztam.

Az osztondijamat kovetelte hogy az autot letudja muszakiztatni. Dupla benzinpenzt kert hogy kolcson adja mikor nem volt sajatom. Az en gyerekemnek nem vett semmit, a tesom gyerekenek meg igen. A gyerek karacsonyi ajandekaba sem akart beszallni, ezt anyam mondta hogy az csak tole van mert apam nem adott bele. Es meg sorolhatnam hogy miket csinal.

30as eveimre tobbet elertem mint o nyugdijas korara.

dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ez a része is ismerős. Csomót dolgoztam neki, árúsítottam a portékáit és soha nem adott belőle egy fillért sem.


Még a tesóm mindent megkapott, az autótól kezdve a drága márkás ruhákon át... Neki nem volt gond, ha egy-egy alkalommal többszázezres, vagy akár milliós kárt csinált, rajtam meg a 10 évvel ezelőtti 8ezres orvosi díjat is felhánytorgatja... Mindezek után, ő az áldozat, nálunk is előadja a faluban, hogy "bolond vagyok, terrorban tartottam őket", meg hogy szegény mit kiáll miattam, mit meg nem tesz értem...

dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Most a legújabb felhánytorgatása, hogy "még fogszabályzásra is elhurcoltak, mennyibe került". Ja mert aznap sem engedett hiányozni, inkább szabadságot vett ki és autózott pluszban 100 km-ert, nehogy havi egy napot ne legyek ott. Meg arról sem tehettem, hogy ilyen fogakkal születtem és nálam tényleg indokolt volt. Az árát a 150.000-et egy nap felrakni és elveszteni Tippmixen, az nem, azt mégsem hánytorgatja fel.
dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol, drog, fizikai bántalmazás többször, engem elhagyott ő is, nem igazán keresett, lopás, csalás, hazugság, erőszak. Mi kell még? De engem soha nem bántott az tény.
dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Durva az alkohol mennyiszer előkerül. :(
jan. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!