Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy esne, ha a lányod első...

Hogy esne, ha a lányod első használatkor elhagyná azt a dolgot, amit karácsonyra kapott tőled? Hogy mondjam ezt meg anyunak?

Figyelt kérdés

Kaptam tőle egy kötött fülvédőt. Nem ő kötötte, de mégiscsak ajándék volt. Tegnap mentem egy barátnőmhöz, szerintem az első vonaton felejtettem, mert átszállás után már nem volt meg. Ma tettem egy kitérőt abba a városba, ami a tegnapi vonatnak a végállomása, hátha valaki leadta, de a személyes ügyfélszolgálat zárva. Ha valaki leadta volna se hiszem, hogy ma visszakapnám. De elindultam a városban, hátha találok valami boltot, ami nyitva van, max veszek egy ugyanolyat. A fél várost körbejártam, de nyilván semmi nincs nyitva január elsején.

Szóval meg kéne mondanom otthon, ha hazaérek, hogy nincs meg. Valami tipp? Nektek hogy esne az ilyesmi?


jan. 1. 12:34
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
90%
Nem mondanám meg, csak ha rákérdez. Amúgy meg ez van, nem lehet mit tenni. Biztos ideges lesz, majd megnyugszik.
jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
79%
Te ismered anyukádat, én nem csinálnék ebből gondot. Ő kapta, elhagyta, így járt. Annyi hogy nem vennék másikat.
jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
44%
hát max megmondanám neki, hogy gratulálok hozzá, milyen ügyes volt, de ebből nem csinálnék nagy ügyet, én is hagytam már el ezt-azt, pl pont a gyerek szülinapjára kapott sapkáját a villamoson 3 nap után... Azt semmiképp nem várnám el, hogy újat vegyél belőle. Persze megteheted, ha nagyon tetszett, és szeretnéd hordani, de anyukád miatt hülyeség.
jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell elmondanod addig amíg nem kérdez rá. Próbáld meg holnap is az ügyfélszolgálatot az állomáson, vagy hívd fel a MÁVDirektet.
jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Rá fog kérdezni, ha hazaérek, hogy miért nincs a fülemen. Onnan szerintem max pár percet tudom tologatni a beismerést azzal, hogy a táskámban van.

Vagy mondhatom azt, hogy a barátnőmnél hagytam, és eljátszhatom azt, hogy majd valamikor visszamegyek érte, addig meg vagy kiderítem, hogy eljutott-e a vasúthoz, ha igen, akkor átveszem, ha nem, akkor veszek egy ugyanolyat valahonnan.

jan. 1. 12:43
 6/46 A kérdező kommentje:
Amúgy szerettem volna hordani, meg jól is jött volna, tehát nem csak miatta akarok egy újat. Csak ha már úgyis kell új, mert szeretném hordani, akkor már legyen ugyanolyan, és akkor ő se lesz szomorú miatta.
jan. 1. 12:45
 7/46 anonim ***** válasza:
87%
Miért kéne ezt ennyire titkolni? Én nem csinálnék belőle ügyet főleg, h nem egy nagyértékű valamit hagytál el. Vennék egy másikat neked. Annyira meg nem vagyok lelkizős, h a szívemre vegyem, h jaj az én ajándékomat hagytad el. Mindenki hagyott már el életében ilyesmit, főleg tömegközlekedésen.
jan. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
90%

Te ismered anyukádat, nálunk ennél jóval kisebb dolog miatt is már ment az üvöltés, szóval én fixen azt hazudnám, hogy a barátnőnél maradt vagy ellopták.


(mielőtt valaki betalálna: nem jókedvemből hazudtam, míg otthon éltem, hanem mert a legkisebb szrságból is akkora balhé volt mindig, hogy csak pislogtunk a testvéremmel. Mióta végre elköltöztem soha senkinek nem hazudok).

jan. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Az lutri, hogy mit reagál.

Lehet letud annyival, hogy jól van, így jártál, lehet szomorú lesz, lehet évekig a szememre hányja, vagy úgy ezen a skálán bármi lehet.

Főleg ha azt mondom, hogy a vonaton hagytam. Akkor még ha előkerül is az lenne, hogy "de el is lophatták volna"...

jan. 1. 12:53
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem balnéznék belőle.

Az a baj, hogy hiába jársz végig boltokat, ha csak annyit tudsz, hogy nem ő kötötte, akkor elég sok a lehetőség.

Lehet, hogy köttette valakivel, akkor nem is fogsz olyat találni. Lehet rendelte valahonnan.

Én simán bevallanám, majd jelezve, hogy nagyon tetszett, érdeklődnék, hogy honnan van, mert mindenképpen szeretnék magamnak másikat, de pont olyat.

jan. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!