Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki törölte a "Hogyan mondjam...

Menta34 kérdése:

Ki törölte a "Hogyan mondjam el a szuleimnek hogy segítségre van szükségem?" kérdést?

Figyelt kérdés
Bámmeg fél órát írtam rá választ, erre törölte a kérdező vagy valami mod. Ilyenkor durván elmegy az ember kedve a GYK-tól :(

jan. 4. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A moderátor. Csak ő tudja törölni.
jan. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

A kérdezö nem tud kérdést törölni, erre csak a moderátoroknak van joga és lehetösége.

Feltehetöen egyértelmüen kamu kérdés lehetett, ezért lett törölve. (A moderátorok meg tudják nézni az illetö elözö kérdéseit, és ha korábban 16 éves kislány volt, utána 40 éves férfi négy gyerekkel, vagy egy meleg akárki, akit a szülei meg akarnak ölni , akkor egyértelmü, hogy az illetö hazudik. Volt már ilyen eset pár éve, amiröl konkrétan tudok, a kérdezökkel akarta magát sajnáltatni, de nagyon gusztustalan módon, és mivel olyanról hazudott, amit tudtam, hogy lehetetlen, írtam a moderátoroknak, ök meg törölték.)

Feltehetöen most is ilyenröl volt szó, vagy valami másért szabálysértö volt a kérdés.

jan. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2: köszi :)
jan. 4. 08:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező úgy tud kérdést, töröltetni, hogy ír a moderátoroknak, és akkor törlik a kérdést.


Sok ilyen van, és volt is, aki kitalál egy történetet és arra válaszolnak.

Egyik kérdező aki kint hagyta a nevét, és egyik pillanatban kollégiumba költöző 16 éves lány, másik kérdésében barátjának túl nagy a farka, következőleg 22 évesen negyedik abortusza lesz, egy megint másik kérdésében 40 éves nő aki teherbe akar esni, megint másik kérdésében a fideszt dicsérő propagandának álcázott kérdés, az egyik legutolsó kérdésében egy 30 éves fideszes anya, aki dicséri a kormányt CSOKért.

De ez utolsó esetben sok kérdezőt törölnek, mert nyíltan kamu kérdéseket tesz fel.

jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Volt olyan is aki folyamatosan oroszpárti, fideszes és ukránellenes dolgokat írt, telis telibprovokációval, meg hergeléssel az ukránok ellen. Következő kèrdésben ő volt a szűz tinicsaj.
jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért törölték, mert beleírta a kérdésbe, hogy 15 éves. 16 alatt nem lehet használni az oldalt.

Volt itt egy ismerősöm, aki 8 évvel ezelőtti dologról írt ki kérdést, ami a 12 éves korára vonatkozott. A kérdésben is benne volt, hogy nem 12 éves, évekkel azelőtti eset, de félreértették, és a fiókját is törölték, vagy mi, mondván, hogy nincs 16 éves. Végül egy kis moderátorokkal való levelezés után visszakapta a fiókját.

jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6: na ezt még simán el tudom képzelni.

De ha mondjuk tényleg 15 ... erre kap egy törlést a segítség helyett... grat.

jan. 4. 16:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szabály, nincs mit tenni.
jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7 Sajnos ez ilyen törvényi szabályozás, nem tudom, hogy csak otthon, vagy az egész EU-ban, de az oldalnak be kell tartania a törvényt. Regisztrálni 16 alatt csak írásos szülői engedéllyel lehet a törvény szerint, amit viszont elég macerás lenne ellenőrizni, így sokkal egyszerűbb kitiltani a 16 alattiakat.

Persze ki lehet ezt cselezni, csak nem szabad beleírni a kérdésekbe, hogy ha valaki 16-nál kevesebb.

jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy azért törölték, EU-s szabály, nem az oldal sara.
jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!