Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szuleimnek...

Hogy mondjam el a szuleimnek hogy van baratom?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok, kereszteny csaladban. Szuleimmel nincs tulsagosan jo kapcsolatom, ezert nem sok mindent mondok el nekik sajnos es keveset beszelgetunk is. Nem tanulok annyira jol, egy eros 3-as atlagom van:( most lassan 2 honapja van baratom, de nem merem nekik elmondani, felek a reakciojuktol hogy leszidnak hogy fiatal vagyok meg es inkabb a tanulasra koncentraljak. A fiuval nincs semmi gond ami miatt felnek vagy szegyenlenem. Nem cigizik, nem drogos, kereszteny (felig meddig), nagyon vigyaz ram ugyhogy igazabol semmi okuk nem lenne ra hogy ezert leszidjanak vagy valami, csak azert felek kicsit. Tudnatok valamit ajanlani hogy mit csinaljak?😅

2019. márc. 13. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Anya, apa, elmentem a pasimhoz
2019. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Anya,Apa, ő itt Hassan. A hazájában üldözik, ezért nálunk fog lakni. fogadjátok szeretettel.
2019. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Ez a kereszténység mit számít? Ők csinálták az inkvizíciót is.
2019. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Na jó, ezt a keresztény-dumát abba lehet hagyni szerintem! Kb. annyira keresztény, mint én buddhista. Hogy lenne már valaki keresztény, ha van házasságon kívüli kapcsolata, amivel már egyik legfőbb bűnt elkövette?

Menj ki a Libanonba, Egyiptomba, Szíriába, Irakba, Kongóba, Izraelbe és látni fogsz, IGAZI hithű keresztényeket. Semmi közötök a kereszténységhez.


Lehet lepontozni. Szervusztok!

2019. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
"Anya, apa van egy barátom. Rendes fiú, és nem fog a tanulás rovasára menni, ha szeretnétek bemutatom nektek szívesen, es ti is meglátjátok milyen rendes aranyos fiú."
2019. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Hogyhogy hogy? Majd ahogy adódik. Ne "elmondani" akard, hanem az legyen a cél, hogy "ne titkold", vagyis ha úgy adódik, akkor ne tagadd le (pl. hogy kivel töltötted az időt ilyen sokáig, hogy kivel mész x helyre, hogy ki az a fiú ott a fényképen, stb.).

A barátság ellen semmi kifogásuk nem lesz. Ha le is feküdtél vele, akkor viszont valószínűleg nem lesznek nagyon boldogok, képzelheted.

2019. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Keresztényektől mentsen meg minket a JóIsten..
2019. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
inkabb mond meg,ne legyen baj belole,es mutasd be szuleidnek
2019. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Szeretnél javítani az átlagodon és egy ismerősöd felajánlotta, hogy korrepetál otthon. Vidd haza a srácot, ismerje meg a családod majd néhány hónap múlva eléjük állhatsz, hogy tanulás közben megismerted milyen ember és összejöttetek. Bizonyítsd, hogy nem megy a tanulás rovására, javíts az érettségi tárgyakból, legyél kedves segítőkéaz otthon.
2019. márc. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
,,Anya, Apa, szeretnék mondani nektek valamit. Pár hónapja xy helyen megismertem egy srácot, akivel azóta összejöttünk, és nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást. Csak szerettem volna, ha tudjátok." Ha attól nyugodtabbak lennének, tedd hozzá, hogy szeretnéd, ha ők is megismernék, és vidd haza a barátodat valamikor.
2019. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!