Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan hogy egy anya nem...

Van olyan hogy egy anya nem akarja hogy a gyereke szorosabb kapcsolatba kerüljön mással?

Figyelt kérdés
Én így érzem saját anyámon. Lehet az párkapcsolat, baráti viszony, kapcsolat más rokonokkal... valahogy úgy érzem anyám akkor nyugodt ha mindenkit távol tart.
jan. 11. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az anyósom is ilyen. Mindenkire haragszik és próbálja elmarni a két fia mellől. Nem csak párkapcsolat, bárkit, rokont is, ha úgy érzi bármelyikük is jóban kezd lenni valakivel. Rögtön elkezdi mindennek elhordani a másikat, meg azt ecseteli, hogy fog az a másik kicseszni a fiaival. A férjemnél nem működik, róla ez lepereg, de a testvérénél igen. Ő már csak kb az anyjának hisz, benne bízik csak, mert elhiszi mindig, hogy akivel jóban kezd lenni, az csak ki akarja használni.
jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na pont így értem én is.. :(
jan. 11. 20:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van persze. Azért mert kiakar sajátítani, birtokolni. Ennek csak te tudsz határt szabni
jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Van ilyen, de nem szabad neki hagyni.


Az, hogy ő ilyen, az őhozzá tartozik. Az pedig tehozzád, hgy ezt hogyan kezeled.

jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van persze. Az ilyen anya nem szereti a gyerekét, szimpla önzésből akarja magához láncolni.
jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Melyik kretén húzta le ennyire a 4-es választ?
jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy van.
jan. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van - határmeghúzás.Én szüleim is ilyenek - amint lehetett elköltöztem, és haza sem járok. Köszönjék maguknak.
jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, szerintem anyám félt, hogy ha valakivel közelebbi viszonyba kerülök, akkor az megtudja (és elterjeszti), hogy mi van otthon nálunk. Dolgokat, amiket szégyellt mások előtt és hazudott róluk. Még azt sem mutathattam meg más gyerekeknek, hogy melyik házban lakunk, nehogy jöjjenek játszani hívni. Ugyanígy én sem mehettem senkihez, gondolom az indok ugyanaz, nehogy meglássam, hogy mások hogy élnek és összehasonlítsam a miénkkel.
jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9# a gyerekkori barátnőm anyja is ilyen volt, sose engedte el hozzánk, én se mehettem át, de én tudtam mondjuk melyik ház az övék. Utána elköltöztek, és oda átmehettem egyszer, akkor mondta az anyja, hogy ő szégyellte, hogy élnek, nem akarta, hogy lássa bárki. Az új házuk teljesen oké volt, mégse mehettem többször és a barátnőm se jöhetett hozzánk.
jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!