Mit mondjak anyukámnak?

Figyelt kérdés

Tegnao este 7orakor kimentünk haverokkal étterembe enni egyet. Jott az ötlet hogy miert ne igyunk? Hat nyilván en ilyenben mindig benne vagyok, egy 18 éves sraccal

Sikerült is megvenni a vodkát. Elindultunk az egyik haveromhoz hogy mégiscsak ne hidegben legyünk. Ütközben iszogttunk lassan, oda értünk Kis idő élteltevel en nagykn sokat ittam es csúnyán berugtam, haza fele menet hanytam is jol voltam mar amikor be jottem a házba, ittam vizet levetköztem es azonnal le feküdtem aludni. Arra keltem fel hogy hanyok, elmentem a mosdóba tükörbe annyit látok, higy a testem tiszta hányás. Zuhanyoztam, közben hanytam is, nem túl tisztán emlékszem de jott anyukám kinyitotta a zuhany ajtajat es nagyon megvert… ennyire régen kiabáltak velem,

Befejezem a zuhanyt fel jottem a szobamba es megint bejött megint megvert, ordított hogy takaritsak fel, az agyamat nagyon össze hanytam( matrac, párna). Most Hajnali 1 óra van mostanáig szellozttem es meg mindig elegge büdös van. Lényeg a lényeg, holnap reggel mit mondok anyukámnak hogy a legjobban megússzam az egeszet? 16F



jan. 13. 00:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
Semmit. Édesanyád egy idegbeteg vadállat.
jan. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%

Hát - ez egy példa a diszfunkcionális családra. Alkoholista gyerek és az idegbeteg anyja - aki bizony felelőssé tehető a fia alkoholizmusáért is!


Mit mondjál? Semmit nem kell mondanod!

jan. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
39%
Segítenie kéne ilyenkor anyukádnak neked,nem pedig megverni.Persze nem mondom hogy te jót csináltál azzal,hogy beb..al és szét hánytad a lakást.Normális dolog hogy egy fiatal fiu érdeklődik az alkohol után és a saját karán tanulja meg úgy is mindenki,hogy az alkoholbol túl sok nem jó dolog,de azt anyukádnak kéne kifejtenie neked szavakkal, úgy hogy beszéltek,de az hogy megver meg ordít az miben segít nem értem? Kérdésedre válaszolva mondd neki az igazat, hogy sokat ittál és tanultál belőle többet sem fogsz inni, vagy ha igen akkor mértékkel.
jan. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
Lehet kétségbe van esve, reggel majd alakul a helyzet, megláthatod ő miképpen áll az egészhez.
jan. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%
A megverés rész picit azért na meséssé teszi a történetet.
jan. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
Neharagudj anyu igerem többet nem iszok.
jan. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Meséssé teszi? Azért annyira nyilvánvalóan emlékszem és nem találnék ki ilyet. Anyukámra nem mondanám, hogy idegbeteg ilyentől nyilván én is kiakadnék hogy a 16 éves fiam széthányja az ágyát. Igaz, nem kellett volna meg vernie de amikor a zuhanyban álltam en voltam a kezeihez a legközelebb.
jan. 13. 06:45
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
3as, meg ne dicsérje véletlen?:-D
jan. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%

Kettes leírta. Hiába van lepontozva. Ez a családi modell teljesen diszfunkcionális. Lesznek ott még nagyobb gondok is.

Ijedtség miatt ütjük a gyereket. Gratulálok, igen, az a megoldás.

Mintha mindenki makulátlan lenne és semmi hibát nem követett volna el.

Katasztrófa, ahogy élünk, mi magyarok, katasztrófa. Mint az állatok.

jan. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
9es, ez az állati viselkedés gondolom vonatkozik a 16 éves gyerekre is aki széthányta az egész lakást, ugye?
jan. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!