Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak olyan, hogy a "gyerek"...

Vannak olyan, hogy a "gyerek" csak kb 30 éves korára tud felnőtté érni?

Figyelt kérdés
Sajnos én 26 éves fiamnal azt latom h sokszor még mindig elég gyerekes és nem önalló aminek talán az fő oka, hogy az egyetemet helyben végezte el és nem költözött el.
jan. 13. 05:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Akkor mondd neki hogy ideje lenne költöznie.
jan. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Az önállóság hiánya a szülő hibája.
jan. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
Érdemes megvàrni, míg neki születik meg belső igénye költözésre. Érdemes addig gyűjtögetnie pàr M tartalékot albérletre. Aztàn reméljük örököl majd vmit közben különben marad az albérlet forever
jan. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Hogyne, az exem 46 és még mindig egy középiskolás szintjén önálló.
jan. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem, aki 26 éves korára nem nőtt fel, az csak úgy magától már nem is fog.
jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Te szülőként mennyiben járultál ehhez hozzá? Kellett valaha házimunkát végeznie? Segíteni ebben-abban? Vagy mivel fiúnak született, neki a szennyest sem kellett a kosárig vinni, meg minden reggel ki kell készíteni a ruháit?
jan. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
28%
Ma kirakod, holnap már felnőtt lesz.
jan. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Van olyan, hogy valaki mentálisan későn lesz felnőtt és ez nem biztos, hogy a költözéstől függ. Én 26 évesen költöztem el egyedül, de kb 35 éves koromig olyan hülyeségeket csináltam meg mondtam, mint egy kanasz. Fenntartottam a háztartást, albérletet fizettem, dolgoztam, gyűjtöttem pénzt, de egy komolytalan idióta voltam. 35 után komolyodtam meg. Ilyen is van.
jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%
Mert lehet hogy te főzöl mosol takarítassz rá ezért is érzed azt hogy nem önálló, mert nem csinál semmit.Vagy mit értesz az alatt hogy nem önálló?
jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon sokban hozzájárul az is, hogy ma egyedül nem lehet megélni, mert vagy a hitelt vagy az albérletet fizeti, a rezsi után nem marad pénze még kajára sem.

Így marad a mamahotel, ami persze azzal jár, hogy megszokásból anya főz, takarít stb. Nincs saját élete, amíg kisszobában él, mint kamaszon a szülei szabályai szerint.

jan. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!