Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Lehet egy picit hosszú lesz, de próbálom rövidre fogni. :)

El váltunk a férjemmel, de van egy közös gyermekünk akit ő nem támogat!

Nem keresi nem törődik vele, nincs az életében mint apa.

A volt férjemnek van egy barátnője aki gondolom eléggé nagy ráhatással van, miatta lehet az hogy távolságtartó a gyerekkel kapcsolatban!

Volt már példa arra, hogy meg beszéltünk dolgokat a gyerekünk érdekében de semmi látszata nincs.

Sem látogatás sem gyerektartás rendszeresen, egy alkalommal vásárolt neki és adót pénzt.

De ez addig működöt míg haza nem ért a barátnőhöz, utána ha írtunk akkor az volt a probléma és többször le tiltot már messengeren is.

A kérdésem annyi lenne, hogy mivel tudja ennyire fogni egy 19 éves lány?

Hűségesnek nem az és még szemtelen is, bunkó is kár örvendő.


A mai napon láttam az oldalon a rólunk szóló írását remélem ő is olvassa! :)


jan. 20. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Komolyan ez a legnagyobb problémád, hogy egy 3. fél mit csinál??

Szerintem a volt férjed szimplán egy felelőtlen, nemtörődöm alak, nem érdekli a gyereke. Ez nem egy fiatal nő eredménye, eddig is ilyen volt.

jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
hogy mi a probléma? hogy meggondolatlan módon, csakazértis kipotyogtattál magadból egy emberi lényt, anélkül, hogy a mégis hogyan tovább kérdéskörét átgondoltad volna. nem kell mindig szaporodni, előtte néha nem árt megismerkedni a párjelölttel és végiggondolni, hogyan lesz a projekt jóléte biztosítva a következő legalább 18 évben.
jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ohm közös megegyezés alapján váltunk el, nem voltunk rossz viszonyban sem!!

És nem vagyok felelőtlen “mert ki potyogtattam a gyerekem”! Kérem csak olyanok válaszoljanak akik értik is amit ki írtam, vagy akik voltak/vannak ilyen helyzetbe. Köszönöm!

jan. 20. 23:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"A mai napon láttam az oldalon a rólunk szóló írását remélem ő is olvassa!" - Melyik az az írás?
jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jegyeztem meg, de nála a gyerekem a fő probléma!
jan. 20. 23:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ahhoz, hogy releváns választ lehessen adni, nem ártana ismerni a másk oldal véleméynét is. Amúgy is ritka itt, hogy pont előfordul mindkét oldal, ezért ha már adott, akkor jó lenne látni.

Amúgy ott mit írtak a válaszolók? Abból is leszűrhetnél pár dolgot. Sokan írnak hülyeséget, meg nem vesznek komolyan kérdéseket, de hellyel-közzel azért akadhat néhány hasznos válasz is.

jan. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ha nincs más jobb dolga.
jan. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az írás címe: kötödni fog a gyerekéhez? Nagyon sok komment van.
jan. 21. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!