40 évesen ciki?

Figyelt kérdés

Pesten élek egyedül, és elég sokszor magányosnak érzem magam. Párkapcsolatom nincs sajnos. Ciki ha néha anyukámat felhívom magamhoz (ő is egyedül él) és kérem hogy csináljon nekem reggelit, meg segítsen kicsit a lakásban pakolni?


40F


jan. 23. 10:26
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
69%
Mért lenne ciki? 36 éves vagyok, van férjem, nemsokára gyerekem is mégis sokszor csinál nekem Anyukám reggelit meg át szokott jönni segíteni.
jan. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

Nekem ritkán csinált anyukám reggelit, mindig dolgozott, meg mindig koliban laktam. Mostanában szokott mikor elmegyek hozzá, vagy ha ő jön.

Csak most nem érzem jól magam és kicsit furának érzem, hogy a 40 éves ember a 70 éves anyukájára "támaszkodik".

jan. 23. 10:35
 3/50 anonim ***** válasza:
78%
Nem ciki. Akkor lenne az, ha egy nő éppen nálad töltené a hétvégét.
jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
61%

Én ezt simán családi kapcsolatok ápolásának gondolom. Semmi ciki nincs benne és neki is jól eshet, hogy tehet érted valamit.

Ez akkor lenne ciki, ha lenne melletted egy nő és az ő megkérdezése vagy beleegyezése nélkül ugyanígy meghívnád. Nem mintha akkor nem lenne helye egy szülőnek a családban, de egy emberrel több szempontot kell figyelembe venni. Simán működhet ez is egészséges módon.

jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ultra gáz, meg is van, miért nincs barátnőd.
jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem triggerpost, akkor ez szerintem baromi ciki. Nem az, hogy felhívod, hanem az, hogy nem vendégként kezeled, hanem óriáscsecsemőként reggelit csináltatsz meg rendet rakatsz vele.
jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is elegge ciki. Nem tudod megcsinalni magadnak? Lehet,hogy azert vagy 40 evesen egyedul mert meg mindig nem nottel fel? Mellesleg melyik lany /no nezne el neked,hogy anyuci a hetvegen feljon pakolgatni?
jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
75%
Ez simán magánügy, ennyi az egész, csak rátok tartozik, senkinek semmi köze hozzá.
jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
7es: biztos hogy azért vagyok egyedül, mert még nem nőttem fel. Nehezen veszem rá magam, hogy ilyet kérjek anyámtól, de ugy vagyok vele hogy néha miért ne tehetné meg ezt értem. Nem rakatok vele rendet csak jól esne ha nem mindig egyedül kéne mindent megcsinálnom. Fiatal felnőtt koromig, amig otthon laktam, mindent én csináltam egyébként otthon. Takarítás, mosás, pakolás. Sőt! Ha rokonok jöttek látogatóba velük is én foglalkoztam mert anyám akkor is dolgozott.
jan. 23. 11:08
 10/50 anonim ***** válasza:
89%
Mivel egyedül élsz ezért anyád az egyetlen társaságod. Ezt inkább kényszerből csinálod, ha lenne valaki melletted akkor nem lennél erre rákényszerülve.
jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!