Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon ciki visszaköltözni a...

Nagyon ciki visszaköltözni a szülõkhöz 27 évesen pusztán azért, mert szakítottam a párommal és társaságra vágyom?

Figyelt kérdés

Nem akarok egyedül lakni, mert az nagyon magányos érzés. Idegennel nem akarok, minden barátom kapcsolatban él.

Önálló vagyok és annyit keresek, mint õk együtt, de jó lenne szólni valakihez este


2022. márc. 30. 09:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
És ha xy szerint ciki, akkor inkább élsz magányosan?
2022. márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ha őket nem zavarja, valamint téged sem, akkor nem ciki, bár tuti mindjárt jön pár ember aki jól megaszongya hogyamamahotelazkutyáknakvaló
2022. márc. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Amikor ùgy kérdeztem, hogy “hagynátok, szülõk”, visszadobta a gyakori
2022. márc. 30. 10:01
 4/30 anonim ***** válasza:
27%
Igen ez így nagyon ciki.
2022. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hagyták a szülők, de mindig jó volt velük a kapcsolatom, remélem nálatok is elég jó! 🙂
2022. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%

Én nem költöznék vissza, hogyha nem lenne muszáj az anyagiak miatt. Szóval nekem nagyon fura és érthetetlen.

Akkor is tarthatod bárkivel a kapcsolatot (barátok, család), akkor is csinálhattok közös programokat, hogyha nem élsz velük. Szerintem nem is rossz kipróbálni, hogy milyen egyedül élni. Sokat lehet belőle tanulni. És az egyedül élés még egyáltalán nem jelent magányt. Mint ahogy akkor is lehetsz magányos, ha visszaköltözöl.

2022. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
73%

Esetleg pár hétre vagy hónapra még rendben van, amít a legnehezebb részen túlesel.

De utána azért tovább kellene az életedet élni, felnött módra.

2022. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem ciki, örülj hogy van lehetőséged visszaköltözni. Gondolom anyagilag is jobban megéri, valamint addig is többet tudsz félretenni.
2022. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy ciki!
2022. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
68%
A hazaköltözéssel rontod az esélyeidet, ha újra társkeresésre adod a fejed.
2022. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!