Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Mit gondoltok arról, ha valakit 24 évesen még a szülei tartanak el, mert orvosi egyetemre jár és nincs ideje dolgozni? Egy kis albérletet is fizetnek Bp-n. Mondjuk van rá pénzük, nem gond nekik. Ciki attól még?

Keress kérdéseket hasonló témában: anyagiak

ápr. 6. 15:04  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Leszarom az összes szüleivel élőt, meg mamahotelest, meg anyuci kedvenc fiát is, akkor is ha minden héten ezerszer kérdezitek is meg. LESZAROM!

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/26Időpont ápr. 6. 15:09 Privát üzenet
Szerintem ebben az esetben nem ciki.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/26Időpont ápr. 6. 15:09 Privát üzenet
Tényleg unalmas már.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/26Időpont ápr. 6. 15:10 Privát üzenet
Nem.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/26Időpont ápr. 6. 15:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akinek unalmas, ne írjon, viszonylag egyszerű. Én most írok ki először ilyen kérdést. Köszönöm a többieknek!

# 5/26Időpont ápr. 6. 15:13 Privát üzenet
Nem ciki, nagyon sok ilyen van.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/26Időpont ápr. 6. 15:14 Privát üzenet

Nem, alapban ez a normális!

Orvosi egyetem és nem kamu büfé szak, vagy informatikus, ami mellett tud maszekolni.

Persze sokaknak csak az az EMBER, aki 12 évesen dolgozik és önfenntartó.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/26Időpont ápr. 6. 15:14 Privát üzenet

Ha a gyerekem orvosira járna, egyrészt nagyon büszke lennék, másrészt ha pénzügyileg tudnám, természetesen eltartanám.

Korodbeli szemmel nézve se gáz.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/26Időpont ápr. 6. 15:15 Privát üzenet
Kismillió ilyen kérdés van, ugyanezekkel a válaszokkal. Magaddal nem vagy kibékülve vagy mi?

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/26Időpont ápr. 6. 15:15 Privát üzenet
En inkabb azt tartom cikinek, hogy valaki,aki par ev mulva emberek eleterol-halalarol fog donteni,ilyen tutyimutyi bizonytalan ember, hogy ilyen szarsagokban is idegenek velemenyere szorul.Egyebkent naponta atlag 10 kerdest tesznek fel " ciki-e 18-20-21-22 stb evesen otthon lakni?"Miert nem olvasod el azokat a valaszokat?

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/26Időpont ápr. 6. 15:16 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Görögországba repülővel utazom egy hétre nyaralás céljából. Rivotrilt és Lamolepet kell szednem. Ha viszek OGYEI engedéllyel ellátott orvosi igazolást mellé, lehet gond? Elvehetik a reptéren?
Mi lehet a gond? Kisbabam het honapos lesz. Ot honapos kora utan par hettel kezdtem a hozzataplalast orvosi javaslatra ( alma, sargarepa)
Miért van az, hogy a péniszemben oldalt van egy kemény valami? Amikor álló helyzetben van, akkor sokkal nagyobb és keményebb, amikor sima helyzetben van, akkor nem nagyon...
Abbol lehet gond ha nem vagyok 18 de van tetkom?
Lehet-e belőle gond, ha orvosi ellátásban részesülök egy másik városban ideiglenes lakcím nélkül?
Most lenne az első kresz órám én még nincs meg az orvosi alkalmasságim ez gond?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!