Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elfogadnátok, ha a gyereketek...

Elfogadnátok, ha a gyereketek egy Magyarországon tanuló japán emberrel jár, vagy mindenképp magyar embert akarnátok hozzá?

Figyelt kérdés
jan. 26. 15:09
A kérdező szavazást indított:
Elfogadnám
Nem fogadnám el.
67 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*járna
jan. 26. 15:09
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel? Ha őszintén szeretik egymás, hát had járjanak.
jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Japánt elfogadnék fenntartás nélkül.
jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül. Ha őszintén szeretik egymást, miért ne?
jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Apám arab, anyám magyar a feleségem szlovák. Simán elfogadnám ha a gyerekem párja más nemzetiségű lenne.
jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

"nem jutna eszébe a fajárulás."


A kérdésben nem látom, hogy kutyával vagy szarvassal akarna együtt lenni a kérdező gyereke.

jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
7-es: aki ezt a szót epes ilyen kontextben leírni, az nem vitaképes, az IQ-ja alacsonyabb ennek alapján, mint a szovahömérséklet. Egyébként neki ez más a sokadik ennyire ostoba megnyilvánulása!
jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha felnőtt, akkor eleve semmi közöm hozzá, hogy kivel jár. De ha még kiskorú, tehát kamaszszerelemről beszélünk, szerintem akkor sincs erkölcsi alapom ilyen szinten beleszólni ebbe, hogy milyen nemzetiségű a párja. Nyilván bizonyos dolgokat egy kiskorú gyereknek biztonsági okokból nem engednék.
jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadni elfogadnám, max amiatt aggódnék kicsit, hogy mi lesz, ha a japán gyerek végez a sulival. Haza akar-e menni vagy itt akar-e maradni és ezzel vajon összhangban vannak-e az én gyerekem tervei.
jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Bár én még nem vagyok anya, amíg nem árt a gyerekemnek, én elfogadnám, mert ez az ő döntése. Sok szülő még a magyart se fogadja el, szóval ez nem származásfüggő. Sokan azt nem tudják elfogadni, hogy nem olyan a gyereke párja, mint amilyennek ő megálmodta - csak azt felejti el, hogy nem neki kell megálmodnia. Ezzel a beleszólással tönkreteheti a kapcsolatot a saját gyerekével is. Az én anyám is ezt csinálta, nagyon eltávolodtunk egymástól. Ha te ezt nem akarod, nem avatkozol bele a gyereked párkapcsolatába, amíg nincs szó bántalmazásról.
jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!