Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elköltözhetek így otthonról?

Elköltözhetek így otthonról?

Figyelt kérdés

Kislány koromban nagyon jó volt a kapcsolatom anyukámmal, sok időt is töltöttünk együtt.. 7 éves voltam amikor a szüleim elváltak, apukámmal nem tartom a kapcsolatot.

Ahogy teltek az évek, ez egyre rosszabb lett, és mostmár nagyon elfajult a helyzet itthon.

Próbálok minnél kevesebb időt itt tölteni, mert anyukám egyszerűen csak kiabálni tud velem. Figyelek mindenre, segítek neki a háztartásban is, pakolok, takarítok, bevásárolok stb..

folyamatosan kiabál velem, a legapróbb dolgokért is, és már van hogy félek tőle, annyira megemeli a hangját.

Emellett szükségem lenne rá, mert a suli nagyon kimerít, nemsokára érettségizek is, és túl sok rajtam a teher.

Régebben is volt olyan, hogy lelkileg nem voltam jól, próbáltam vele megbeszélni, évekig könyörögtem hogy eljárhassak pszichológushoz, de ő ezt feleslegesnek tartotta.. Nem bírom már ezt így tovább.

Időközben lett egy párom, aki egy angyal, nagyon szeretem őt, passzolunk is, és már jó ideje együtt vagyunk.

20 percre lakik tőlünk, jó környéken. Nemrég leültem vele beszélgetni, és elmondtam hogy mi a helyzet itthon, és azt mondta, hogy tudja hogy még suliba járok, de ő nagyon örülne ha hozzá költöznék, és ez nekem is jobb lenne az itteni helyzet miatt..

Nyilván ez nem ilyen egyszerű, csomó mindent átbeszéltünk, háztartás, anyagiak stb, és úgy néz ki hogy működne a dolog.

Anyukám nagyon behálóz és korlátoz engem..

Betöltöttem már a 18-at, szerintetek mostmár megtehetem azt, hogy anyám elé állok, és közlöm vele hogy elköltözök?


jan. 31. 22:00
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

29-es, ez egyébként teljesen érthető.


Én is szó szerint menekültem otthonról, DE összeszorított foggal kibírtam 21 éves koromig, mert tudtam, pénz nélkül mi a szrt csinálok? Max éhen halok.


A kérdező viszont egy szerelmes gyerek, fogalma sincs a világról - sajnos.

febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Lehet hogy szerelmes de ő inkább csak menekülne otthonról.
febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!