Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem ra a szuleimet...

Hogyan vegyem ra a szuleimet hogy elengedjenek egy tavolabbi iskolaba?

Figyelt kérdés
(3+ora vonattal, de kolis lennek, es azt sem tudom hogy a kolit megengednek)

febr. 6. 13:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

#14 bizonyára ez egy nehéz időszak neked, én is voltam 14 éves (és nem a múlt évszázadban), tudom, hogy milyen az, amikor nem akarják engedni neked, amit szeretnél.


De a stílusodon változtass. ÉN szántam arra perceket a napomból, hogy a TE problémádon segítsek, mégis neked áll feljebb. Majd rájössz, ha a tinikorszak végetér, hogy se anyu-apu, se az iskola, se pedig mi itt gyakorin nem akarunk neked rosszat. Te vagy az egyetlen, aki a negatívat látja az összes válaszban, hiába próbáltunk segíteni. Gondolkodj el ezen, és egy boldogabb élet érdekében változtass a mentalitásodon.

febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, nem ismerem az okát, miért ne engednének, de talán ha azt mondod, hogy a tanulmányaid miatt akarsz oda menni, mert álmaid szakmáját tanítják, talán meghatja őket.
febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
21-esnek nagyon nagy igaz
febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
19 kicsit sem az orszag masik vegebe lenne XDDDD 2,igen, biztos h nem irom le :D + egy idegennek nem irom le nem a szuleimnek nem mondom el h miert, ezt sem irted? XDD
febr. 7. 18:24
 25/30 A kérdező kommentje:
20 . senkise mondta h az engedejuk nelkul menjekXDDDD, Es igen 100% h felvesznek abba az iskolaba, kozelbe tobb koli van, es diakmunkazom mar. Es nem nem pecsen lakom...
febr. 7. 18:26
 26/30 anonim ***** válasza:
89%

18-as, akkor ne tegyél fel kérdést, hogyha ennyire nem bírod elviselni egy FELNŐTT ember véleményét, helyette játszod a sértettet.


Ebből látszik, mennyire gyerekesen gondolkodsz.

febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
26. senkise kerdezte a velemenyed, ha csak magadrol tudsz beszelni akkor takarodas vanXDDDD
febr. 13. 18:26
 28/30 anonim ***** válasza:
75%
troll
febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
28 hany eves vagy? XDDDD
márc. 11. 00:42
 30/30 anonim ***** válasza:
1 hónapig semmi, 100% troll
márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!