Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek dohányzik a szülö...

Akinek dohányzik a szülö hogy, birja a folyamatos dohányos köhgést?

Figyelt kérdés

febr. 9. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az még a kisebb gond, azt már kevésbé bírtam gyerekkoromban, amikor direkt átjött a szobámba cigizni...
febr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit szigorítani kéne a dohányzás szabályain... Közterületen teljeskörűen tiltani kéne. De làtom családon belül is gáz...
febr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Az volt a kisebb rossz. A nagyobb hogy minden büdös volt
febr. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Aki azt mondja hogy tiltsák ki a dohányosokat közterületröl azzal nem értek egyet, ennyi erővel az autókat,buszokat,kamionokat és minden mást ami egy kicsit is szennyezi a környezetet ki lehetne tiltani.
febr. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyerekem dohányzik és kb az agyverzes kerülget a köhögésétől.
febr. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát én elvonokat épitenék mert sok dohányos le akkar szokni de mivel ez drog ezért orvosi segítség nélkül kevés embernek sikerül.Szerintem ez végtelenségig emelik a cigi árát ez stratégia meg bukot.
febr. 10. 08:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az még a kisebb rossz. De így konkrétan a gyerek is passzívan végigdohányozza a gyerekkorát ami ugyanolyan káros mintha ő maga szívná a cigit. Ráadásul a dohányszag beleivódik a bőrbe, ruhákba, a bútorokba és nagyon kellemetlen tud lenni amikor úgy mész el otthonról hogy árad belőled a szag amit te talán már nem is érzel, annyi ideig éltél benne de a környezetedben meg mindenki. És igen, az állandó krákogást sem kellemes hallgatni.
febr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gyűlöltem, hogy minden ki volt égetve. Bent cigiztek, büdös volt minden, minden kárpit, szőnyeg, törölköző le volt hamuzva és ki volt égetve. Amíg kicsi voltam, sok ruhám is így járt, mert pl míg szedte le a szárítót anyám, kiégette.
febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt még egyfajta háttérzajként meg lehet szokni, a szag nagyobb probléma.
febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos én felsőszomszédként sem bírom, 3 tagú láncdohányos család él alattunk. Hajnal fél öt-kor már gödhöl valamelyik,aztán estig random felváltva. Ruhákat nem száríthatok az erkélyen mert füstszagú lesz, ha pedig hideg van és kellemetlen nekik kint cigizni akkor a wc-ben szoktak, ami egyenesen feljön a szellőzőn.

Undorítóak.

febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!