Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek miért kell 35-40...

Szerintetek miért kell 35-40 fokra fűteni a házat?

Figyelt kérdés
Ha rohadt meleg van, ha nem, akkor is ha piros hó esik október óta minden reggel és este be kell fűteni és rakni, mint a szar. Jobban rosszul vagyok, mint a nyári kánikulában, a víz rendszeresen 80-90 fok benne. Ha kinyítod az ablakot, megzavarodik, most azt csinálta, hogy elzárta nálam teljesen a fűtést. Nálunk éppen 15 vagy melegebb is volt a napokban, tegnap 40 fok is volt bent... Egyszerűen... Fülledt bűzt még képzeljetek hozzá...
febr. 11. 15:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Rádásul, ha a kajaszagot kiszellőzteted, dührohamot kap. Egyébként ebben is lehetne úgy tüzelni, hogy nem 40 fok van. Mondjuk apámmal ez a legkisebb gond.
febr. 12. 07:18
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
febr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ugyanazt csinálja minden nap, most is 15 fok van kint és tömte ezt a szart, hogy rosszul voltál tőle.
febr. 15. 13:12
 14/18 anonim ***** válasza:
61%
Nincs valami baja apádnak? Mármint fizikai, nem mentális.
febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Iszik.
febr. 15. 14:18
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Éppen kérdezni akartam, hogy ez valami alkesz? És ott a válasz. :D

Nálunk anyám alkesz kanja csinálta ezt a nyári konyhában, télen.

És nyáron is, ha elfogyott a palackos gáz és a sparhelten kellett főzni.

Az egész kulipintyó pár négyzetméter volt, ott ittak, bagóztak anyámmal.

Volt amikor bezárták a kuyákat, vagy a macskákat, azok beszartak, nem takarították fel rögtön

Na, képzeld a bagó, szar, főtt kaja bűzt egyszerre 40 fokban.

Okádás.

(Már nem laktam ott, csak beszaladtam hozzájuk néha, később már azt sem.)

Ezekkel nem lehet mit kezdeni.

Lépj le ahogy tudsz.

febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 NTBS ***** válasza:
Esetleg ő fázik?
febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
75%
El kell költözni. Tudom, az semmiképpen sem megoldható, akkor sem, ha már elmúltál 20 :D
febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!