Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mindig mások előtt aláz...

Miért mindig mások előtt aláz meg?

Figyelt kérdés

Anyám előszeretettel mindig mások előtt szid le, barátnőim, osztálytársaim előtt. Mintha direkt megalázó helyzetbe akarna hozni. Olyankor akar megbeszélni olyan dolgokat amihez másnak semmi köze.

Ebben örömét leli hogy nekem ciki?

Szóltam már neki hogy nemár, de nincs változás…


febr. 17. 08:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
tudat alatt azt közvetíti, hogy ő jobb nálad, te meg a sz.r vagy.Ezt demonstrálja a közönségnek. Azt felejti ki, hogy az anya lánya kapcsolat miatt kb.egykutyának tart titeket a plénum.Ugyhogy ezzel magát is nagyon sározza. magyarázd ezt el neki.
febr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Mert sajnos nem szeret téged. Így rendezkedj be. Nem normális ez a sok edukálatlan, empátia nélküli szülő, akik sorozatosan okozzák a traumákat a fiatal a generációnak.
febr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1- köszönöm, de abból szerintem még nagyobb veszekedés lenne.


2- ettől függetlenül úgy gondolom jó a kapcsolatunk, nem hiszem, hogy nem szeret. De tény, hogy traumát okoz.

febr. 17. 08:51
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen az, amikor a problémát lehasítjuk magunkról, mert ha nem tennénk, foglalkozni kellene vele.

A szeretet egyféle. Nincs olyan hogy a maga módjan, még most megaláz,vde amúgy szeret. Egyféle. Nem fáj. Neked fáj. De amíg nem látod a valóságot, felesleges minden szó.

febr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem tök hülye , elgondolkozhat rajta. De tény hogy ez így nem szeretet.
febr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Beszélj anyáddal, ha alapjáraton gyáva vagy és a szőnyeg alá söpröd akkor nincs miről beszélni. Fel kéne nyitnod anyád szemét vagy éreztetni vele, hogy azért mert az anyád még nem jelenti azt, hogy úgy táncolj ahogy ő fütyül! Állj már ki magadért és mond meg neki, hogy na itt és ne tovább!
febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Hanyagolnám vele a kapcsolatot.
febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Én ugyanebben a helyzetben voltam. Egyszer, amikor ott volt nálunk az egyik barátnője és akkor kezdte el a hülyeségét, elegem lett és megmondtam, hogy nagyon érdekes, hogy mindig akkor kezd el engem szapulni, amikor itt van valaki. Hirtelen elcsendesedett, bár nem sokáig szállt magába, utána ugyanúgy csinálta. Lehet, hogy ezzel a viselkedéssel saját magát akarta hozzám képest jobb színben feltüntetni mások előtt, de csak azt érte el, hogy egy akkora szakadékot ásott kettőnk közé, amit egyedül nem tudok, de nem is akarok áthidalni.
febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A 8 érti miről beszélek. A többieknek csak az jön le hogy gyáva és hülye vagyok.

7, az nem olyan könnyű, ha nem tudok elköltözni otthonról :)

febr. 17. 10:11
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Félre értesz kérdező, én is anyámmal élek. De nem hagyom, hogy megalázzon sehol. Hogyha rendelkezel olyan vitakultúrával és kellőképpen vehemens is vagy akkor letudod nyomni.

De ha ezt így reagálod le, hogy ez van és kész akkor nem értem magát a kérdést, hogy minek tetted ki, nem leszel előrébb a panaszkodással.

febr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!