Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért jó a szülőnek, ha...

Miért jó a szülőnek, ha órákon át aláz, meg önmarcangolásba taszít?

Figyelt kérdés

Nem lett meg az egyik vizsgám, délután 4-kor mondtam meg, azóta 11-ig folyamatosan engem szidott, sopánkodott. Én meghallgattam és magamat ostorztam, őszintén nem is aludtam semmit.

Még jó, hogy nem jött elő a szokásos szövegével, hogy mekkora bol9nd vagyok, el kellene vitetni.

Tavaszi vizsgaidőszakban is ez ment, pedig ott meglett a 12 vizsga mind elsőre. Még el is futottam mérgemben, mikor ordítozott, hogy elmegyógyintézetben lenne a helyem. Ráadásul úgy pofonvágott, hogy beszakadt a dobhártyám.

Nem én választottam az egyetemet, de megbékéltem vele, bár folyamatosan kihasznál egy-két szaktársam.

De ez nem túlzás, hogy pitiáner dolgokért is órákig tartó alázás van? Aztán kikészülök, és én vagyok a bolond.


2018. jan. 27. 08:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
2018. jan. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Költözz el ha tudsz, vagy tényleg megbolondulsz :(
2018. jan. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igazából 11. osztálytól ilyen velem, ugyanis akkor került képbe a továbbtanulás.
2018. jan. 27. 08:56
 4/20 anonim válasza:
74%
Nem tudsz leulni megbeszelni vele?Mar felnott vagy, allj ki magadert.Ez abszolut nem normalis!!!
2018. jan. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
az ilyennel nem lehet beszélni.. menekülj.
2018. jan. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Jön aztán behúz egyet, meg hetekig hallgathatom. Napi szinten megkapom, hogy bolond vagyok. Félek, de komolyan mondom, mint egy nagy óvodás tőlük.

De anyám komolyan beképzel dolgokat, egszer azt mondja anorexiás vagyok, utána bolond, meg hogy lusta is.

Utána kitalálja, hogy már azt sem tudom, mit csinálok, tuti hánytatom magam.

Egyszer betelt a pohár és összepakoltam, de akkor is csak az ment, hogy nézd milyen a szeme, tuti magánkivül van, teleszívta magát... Ja, csak dühös voltam.

De napi szinten se lehet ezt elviselni, belerokkan az ember. Volt, hogy direkt felültem a buszra és vissza egy óra múlva, csak ne kelljen itthon lenni.

Ebben a tanulásban igazuk van, nehéz nekem, de lehetne ember módjára viselkedni, nem kiodegelni senkit..

2018. jan. 27. 09:39
 7/20 A kérdező kommentje:

Meg amúgy az egyetem tökéletes alkalom a kikészítésre, mert nem tud 100 %-osan teljesíteni az ember, mindenkin van fogás. Kin több, kin kevesebb.

Általánosban is ez lett volna, ha nem színötöseim lettek, volna évközben is.

De itt lehetetlen hozni ezt a színtet, kizárt. Ezzel meg csak rátesznek két lapáttal.

2018. jan. 27. 09:47
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Minél kevesebbet legyél otthon. Egyébként nem vagy köteles beszámolni a dolgaidról, a vizsgáidról sem, ha ennyire betegen reagál mindenre.
2018. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2%
Nem kötelező ám a szülők pénzéből élni, pláne továbbtanulni. Állj munkába, akkor elköltözhetsz. Nagykorú felnőtt ember vagy.
2018. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Mondták, hogy ne mondjam meg nekik, mert ez lesz. Most aztán rohadtúl tudok tanulni a következőre.

Full igazuk volt azoknak, hogy semmi rossz jegyet, vizsgát stb., ne mondjak meg, mett ez lesz.

Egyszer eljátszottam, aztán rájöyt, még most is szapul miatta, hogy nem jelentettem be. Az àltalános iskola meghosszabbítása 4 évvel.

2018. jan. 27. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!