Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy már nem vagyok jó tanuló?

Figyelt kérdés

Pontosabban ugyanolyan jó tanuló vagyok, csak egy gyengébb általános iskolából egy elitgimnáziumba kerültem, így hiába vagyok majdnem kitűnő (töri ey földrajz 4es), már nem vagyok a legjobb, mint rég.


A szüleim viszont még mindig abban a tudatban élnek, hogy "uu, a mi lányunk a legjobb a földkerekségen".

Pedig Kölcsey is megmondta, hogy

Honfi, mit ér epedő kebel e romok ormán?

Régi kor árnya felé visszamerengeni

mit ér?

(Huszt).

Tehát hogy mondjam el nekik, hogy jaj bocs amúgy már nem vagyok olyan okos? Ki szerint mondjam ezt így a szemükbe?



febr. 21. 19:34
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Akarom mondani "töri ÉS földrajz 4es".
febr. 21. 19:35
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
16+ évesen még csak most kezdted a középiskolát? Szerintem tisztában voltak a "képességediddel".
febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2es; nem, már évek óta ebben a hitben élnek.
febr. 21. 19:41
 4/24 anonim ***** válasza:
21%
Ennyi bukás után ezt elég nehezen hiszem el.
febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Nálatok nincsen kréta rendszer?? Van, hogy hamarabb kapom meg krétán az ertesítést jegyről, mint a gyerek a suliban a dolgozatot :)


Én simán, egyenesen megmondanám. Ez egy nagyon jó eredmény egy jó középiskolaban, nincs mit szégyellned!

Amúgy nálunk az őszinteség az első, bármi jó vagy rossz történik a gyerekekkel, itthon mindent elmondhatnak.

febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
Na, megint megjelentek a "16+-t" hajtogató idióták. Nagyon unalmas életetek lehet.
febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 ludicrousSpeed ***** válasza:
1%
2 év múlva már nem leszelk tanköteles, addig meg kb. mindegy már. Bár lehet, hogy addigra megjön az eszed és nem veszed félvállról.
febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%
#7 Egy picikét lemaradtál, már a 16 év felettiek nem tankötelesek, 12-14 éve körülbelül.
febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
Kamu. A szüleid előbb látják a krétat, mint ahogy te kettőt pislogsz.
febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, félreértetek. A jegyeim jók, mindenből 5osre állok, csak toribol meg foldrajzbol nem. Amit a szüleim gondolnak, az az, hogy az osztályomban én vagyok a legjobb, amikor nem.


A szüleim amúgy sem nézik a kretat.

febr. 21. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!