Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lettem szégyenlős?...

Miért lettem szégyenlős? (Lehet hogy rossz a kategória)

Figyelt kérdés

Mióta elmondtam anyukámnak, hogy a lányokhoz vonzódom (jól fogadta) azóta feszengek előtte, kerülöm hogy meglásson pucéran, nem öltözök át előtte, stb. Előtte egyáltalán nem érdekelt.

Nem azzal változott, hogy felismertem hogy kihez vonzódom, hanem mióta beismertem neki.


febr. 22. 07:07
 1/9 anonim válasza:
41%

Hülyeség! Ne görcsölj rá! Összedőlt a világ? Na ugye, hogy nem! Főleg anyud előtt röhej szégyellősködni!

Lazíts! ;)

febr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Bocs, de most viselkedsz végre normálisan, eddig se kellett volna felnőtt ember létedre pucérkodnod meg átöltöznöd anyád előtt.
febr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
65%
Nem tudom megfogalmazni a választ, de azt hiszem ahhoz hasonló ez a fajta emberi működés mint amikor vita helyzetben úgy érzem fel kell öltöznöm. És hasonlót már a Family guy sorozatban is láttam 😅
febr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2 es és 3 as, eléggé szembe megy a nézőpontotok…

4 es, ezen felnevettem, tetszik :D

febr. 22. 07:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiderült előtte egy titkod, jobban beléd lát mint korábban, valószínűleg ezért a fura érzés. Az álmokban is, ha pucér vagy, azt után jelenti, félsz hogy valami titkod kiderül. Szexuális témákról főleg kínos általában egy kamasznak a szüleivel beszélni. Idővel ez biztos javulni fog.

Egyébként valóban egy bizonyos kor fölött már nem nagyon szokás szülők előtt meztelenkedni (nyilván lehet olyan család, ahol ez természetes, de azért nem a nagyátlag). Ha ez feszengéssel tölt el, egyszerűen ne csináld.

febr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem mondanám már kamasznak magam, de kamasz koromban sem zavart, ha meglátott, pl bejött amikor fürödtem, stb.

Most viszont kicsit zavar..

febr. 22. 08:26
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

Ha fiú vagy, tök normális, hogy a lanyokhoz vonzódsz. Mi akkor a gond. Szintén normális kategória, hogy Anyukád előtt nem mutatkozol hiányos öltözetben.

Amúgy én is a lanyokhoz vonzodom😊😉. (32FF)

febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fiúként vallottam be…
febr. 22. 11:15
 9/9 anonim ***** válasza:
33%

Apró kis világnézeti, biológiai fundamentumtagadás, hogy az itt oly hevesen minuszokat osztogatók nem is léteznének ha anjyuk leszbi apjuk homo lett volna. Tehát a mínuszok sem léteznek de mégis itt vannak 🤣. Döbbenet ez a meleg és bz lobbi összefogás ezen az oldalon.

Te meg gyermekem ne itt tegyél fel ilyen kérdéseket. Egy jó pszichológus segíthet megérteni a problémád. Itt mást nem kapsz csak vak felbujtást devianciára

febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!